אכזבה לשמאל בארה"ב

אשת התקשורת והעסקים אופרה וינפרי אמרה בראיון "אין לי את ה-DNA" בשביל להיות נשיאת ארה"ב.

גיא כהן , ט' בשבט תשע"ח

אכזבה לשמאל בארה"ב      -ערוץ 7
אופרה וינפרי
צילום: רויטרס

אשת התקשורת והעסקים, אופרה וינפרי, אמרה למגזין האמריקני InStyle כי היא לא מתכוונת לרוץ לנשיאות ארה"ב – וזאת, למרות התקווה שתלו בה אנשי שמאל רבים, כמי שעשויה להביס את דונלד טראמפ ב-2020.

היא סיפרה למראיינת שראתה יומיים לפני כן כוס קפה שעליה הודפסה הסיסמה "אופרה ב-2020".

"חשבתי שזו כוס חמודה. כל מה שאתה צריך זה כוס וקצת חוברות של מסע בחירות וחולצת טי. תמיד חשתי מאוד בטוחה והיה לי ביטחון בעצמי, בכך שאני יודעת מה אני יכולה לעשות ומה לא. וזה לא משהו שמעניין אותי. אין לי את ה-DNA בשביל זה".

וינפרי סיפרה כי חברתה הטובה ביותר, גייל קינג, שואלת אותה באופן קבוע לגבי הרעיון. "ואז היא אומרת – 'אני יודעת, אני יודעת, אני יודעת! זה לא יהיה טוב בשבילך. זה יהיה טוב בשביל כל שאר האנשים'. נפגשתי אתמול עם מישהו שאמר שהוא יעזור לי עם מסע בחירות. זה לא בשבילי".

נזכיר כי הנשיא, דונלד טראמפ, נשאל לגבי האפשרות שיתמודד מול וינפרי ב-2020 ואמר שזה יכול להיות "כיף". "כן, אני אביס את אופרה", הוסיף.

כזכור וינפרי נשאה נאום חוצב להבות בטקס פרסי ה"גולדן גלובס" לפני כמה שבועות, בנושא מסע ה-metoo# לגבי "הטרדות מיניות". עקב כך התעוררה ספקולציה שהיא עשויה לרוץ לנשיאות. לכל הדעות, לו היתה רצה, היתה זוכה בבחירות המוקדמות במפלגה הדמוקרטית.