צבע בעקבות רטיבות
צבע בעקבות רטיבותIstock

צביעת דירה בעקבות רטיבות ועובש עם הצוות של תצבע לי

החורף כבר כאן, הגשמים החזקים והבלתי פוסקים האחרונים הוכיחו לכולנו שאנו חייבים להיות ערוכים לכך מבחינת הבית בו אנחנו מתגוררים וההיערכות שלנו אמורה לכלול כמובן גם קיר חזק וצבוע היטב כדי למנוע תופעות לא רצויות כמו עובש ורטיבות. כמובן שישנן בעיות שאינן בשליטה שלנו ובמצב של תקלה חמורה הקשורה ברטיבות אנו חייבים לקרוא לאיש מקצוע בדחיפות שיסדר את התקלה כי זו יכולה להיות גם סכנת חיים של ממש. עם זאת, יש גם דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי למנוע את הבעיות ואחת הדרכים להימנע מרטיבות או עובש בקירות היא פשוט לצבוע את הקירות בבית בצורה מקצועית ונכונה וכך נוכל למנוע בעיות מסובכות עוד בטרם התחילו.

להזמנת שירות צביעת דירות כנסו אל תצבע לי: https://www.home-painting.co.il

צביעת דירה לאחר הגשם – הסיבות הויזואליות
לצביעת הדירה יש מספר סיבות וכאשר רוב אנשים מחליטים לצבוע את ביתם זה בעיקר בגלל הסיבה של הנראות, כלומר הם פשוט רוצים בית יפה יותר ואסטטי יותר. צביעת דירה לאחר גשם לא רק תורמת לחיים טובים ונוחים יותר עבור מי שמתגורר בבית אלא מדובר גם בדרך נפלאה להקנות לבית מראה יוקרתי ואטרקטיבי גם אם הטיפות שיורדות מהשמיים קצת חדרו אל ביתנו. לא משנה אם מדובר בבית פרטי או בדירה בבניין מגורים, חשוב מאוד לצבוע את הדירה כל מספר שנים כדי להחיות אותה מחדש וכדי להקנות לה מראה שיגרום לכל אורח וחבר שמגיע לבקר אצלכם תחושה נעימה במיוחד.

צביעת דירה עם רטיבות בקיר – הסיבה הבריאותית
אז נכון שכולנו רוצים בית יפה ונעים אבל במקרים לא מועטים הסיבה לצביעת הדירה יכולה להיות בריאותית לחלוטין. עובש שנגרם כתוצאה מרטיבות בקיר זו תופעה לא בריאה לאף אחד מהאנשים המתגוררים בבית, בעיקר ההשפעות שלה הן על ילדים וזה בהחלט יכול לפגוע לנו בנשימה ובתחושה הכללית. מחקרים רבים כבר הוכיחו בעבר כי עובש עלול לגרום לכאבי ראש, לקושי בנשימה, לחיידקים שמגיעים לגופינו, למחלות שעלולות להתפשט בגוף שלנו ועוד דברים שאף אחד מאיתנו פשוט לא רוצה להגיע אליהם. צביעת דירה בעקבות רטיבות בקיר זו אינה בחירה שלנו, מדובר בחובה שלנו לדאוג לעצמנו ולסובבים אותנו ואם אתם רואים שיש לכם קיר אחד או כמה קירות בבית שהמים חדרו אליהם ומתחיל להיווצר עובש זה בדיוק הזמן לצבוע את הבית.

מתי כדאי לצבוע את הדירה והאם ניתן לצבוע דירה מאוכלסת?
אם אתם עומדים טרם כניסה לבית חדש או דירה חדשה לא מומלץ לבצע צביעה של הדירה גם בגלל שפשוט לא צריך כי אתם נכנסים לבית חדש וגם כי אם יתגלו פגמים בקיר לא תוכלו לממש את האחריות שלכם מהקבלן כיוון שלמעשה ביצעתם שינוי בדירה או בבית. במידה ואתם עוברים לבית או דירה שלא מהקבלן אתם בהחלט יכולים לבצע את הצביעה טרם הכניסה ובכך למנוע מעצמכם תהליך צביעה קצת יותר מורכב.

עם זאת, חשוב מאוד להדגיש שבשיטות ותהליכי העבודה של היום גם צביעת חדר מדרגות זו משימה קלה ופשוטה ובעזרת תכנון מוקדם ועבודה מקדימה אפשר גם לצבוע את הבית וגם לשמור על הרהיטים מסביב. צביעת דירה מאוכלסת זו פעולה קלה ופשוטה כאמור אבל מומלץ שלא לנסות לבצע אותה בעצמכם, הזמינו לביתכם איש מקצוע יסודי, אמין ומקצועי והשאירו לו את המשימה. גם אם השכן או החבר הכי טוב שלכם מציע את עצמו והוא בטוח שהוא יוכל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, סרבו בנימוס והפקידו את הצביעה בידי איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו.