תלונה במשטרה נגד הנהג של יאיר נתניהו

בתלונה נגד מקליט בנו של נתניהו, שאף העביר את ההקלטות שפורסמו בחדשות 2, נטען כי קיים חשד שהוא מחזיק חומרים מסווגים שלא כדין.

ערוץ 7 , י"ח בשבט תשע"ח

תלונה במשטרה נגד הנהג של יאיר נתניהו-ערוץ 7
יאיר נתניהו
Photo by Marc Israel Sellem/POOL

אגף הביטחון במשרד ראש הממשלה הגיש תלונה למשטרת ירושלים נגד הנהג שהקליט את בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו. החשד הוא כי הנהג מחזיק בחומר מסווג שלא כדין.

כזכור, בחודש שעבר פורסמו הקלטות בו נשמע בנו של בנימין נתניהו בעת נסיעה ברכבו עם יחד עם בנו של טייקון הגז קובי מימון ועם נציגו דאז בישראל של איש העסקים האוסטרלי ג'יימס פאקר.

נתניהו נשמע כשהוא אומר לבנו של מימון בבדיחות הדעת: "אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר", כשהוא מתייחס למתווה הגז שאושר בדיוק באותה תקופה.

משפחת נתניהו הגיבה לאותה הקלטה שפורסמה, "חשוב שכל הורה שצפה בכתבה יחשוב איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה יעד להקלטת סתר.

רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג, כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע"י נהג במשרד רה"מ".