מעבר דירה
מעבר דירה צילום:pixabay

מעבר דירה הוא תהליך שיכול להתפרש על פני מספר ימים או שבועות, בהם אורזים את תכולת הדירה, מנקים, ובאמצעות חברת הובלות מעבירים את כל הרהיטים והציוד לכתובת החדשה. המעבר כרוך פעמים רבות בבלגן ובלחץ. באמצעות הטיפים הבאים, תוכלו לבצע את העברת הדירה בצורה יעילה, שתקל עליכם את התהליך כולו ואת יום המעבר בפרט.

טיפים מועילים למעבר דירה

הטיפ הראשון הוא לבחור בחברת הובלות מקצועית. ייתכן ותוכלו למצוא חברת הובלות מתחילה או לא מנוסה במחירים נמוכים יותר, אך אין מה להשוות את השירות שתקבלו מחברה ותיקה ומקצועית, אשר יודעת לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות, לשירות שיתקבל מחברה שאינה כזו. חברה בעלת וותק והמלצות, תוכל להתאים את גודל הרכב לתכולת הדירה, לשלוח צוות סבלים מיומן היודע להתנהל ביעילות ובזהירות ולהציע שירותים נוספים במידה ויש צורך, כמו נגר שיבצע פירוק והרכבה של רהיטים כבדים, כמו ארונות.

הטיפ השני הוא לשמור על ארגון גם במהלך האריזה עצמה. לעתים, בשל חוסר זמן או חוסר מחשבה, אנשים רבים חושבים שהחלק העיקרי בהליך הובלות דירות הוא לארוז את כל תכולת הדירה בארגזים. אך למעשה, אריזה מסודרת תסייע גם לפריקה מהירה של הארגזים ביעד החדש ולכן חשוב לעשות זאת בצורה מאורגנת. לרשום על כל ארגז מה הוא מכיל, האם הוא שביר, לאיזה חדר הוא מיועד וכן הלאה. כאשר תיכנסו עם חברת ההובלות לדירה החדשה, תוכלו להגיד להם באיזה חדר להניח כל ארגז וכך תחסכו זמן יקר.

הטיפ השלישי הוא להכין לוח זמנים. אם תחלקו את פעולת האריזה על פני מספר ימים, תוכלו לבצע אותה בנחת ובלי לחצים וגם תהיו פנויים לחשוב כיצד לארוז בצורה יעילה. עם זאת, לא מומלץ לפרוס את משימת האריזה על פני תקופה ארוכה מדי, כדי שלא תצטרכו לחיות בתוך ארגזים כל אותה העת. בחרו בפרק זמן סביר לפני תאריך ההובלה.

הטיפ הרביעי והאחרון קשור למיקור חוץ. אם הובלות דירות מתבצע בתקופה עמוסה או שאתם מכירים את עצמכם מספיק כדי לדעת שלא תוכלו לבצע את האריזה כמו שצריך, אל תהססו להזמין שירותי אריזה. תמורת תשלום נוסף, חברת ההובלות תוכל להגיע מוקדם בבוקר ולארוז עבורכם במהירות את תכולת הדירה.

באמצעות ארבעת הטיפים המופיעים במאמר, תוכלו לעבור דירה בצורה רגועה ומהירה ולהתאקלם מהר בכתובת החדשה.