מנדי גרוזמן מגיע לעיתון בשבע

מנדי גרוזמן מצטרף לסגל הכותבים הקבוע של העיתון הדתי-לאומי 'בשבע', העיתון השלישי בגודלו בישראל.

ערוץ 7 , כ"ב בשבט תשע"ח

מנדי גרוזמן
מנדי גרוזמן
צילום: בשבע

מנדי גרוזמן, מגיש תכנית הבוקר של כאן מורשת, לשעבר כתב במקור ראשון ובעל טור אישי במוצ"ש, מצטרף לסגל הכותבים הקבוע של העיתון הדתי-לאומי 'בשבע', העיתון השלישי בגודלו בישראל.

החל מהגיליון שייצא בסוף השבוע הקרוב, יכתוב גרוזמן בעיתון 'בשבע' טור אישי לצד כתבות מגזיניות בסגנונו הייחודי.

מנדי גרוזמן (29) נולד בכפר חב"ד וכילד גדל בבלרוס, שם שימשו הוריו כשליחי חב"ד. הוא למד בישיבות תומכי תמימים בארץ ובניו יורק, מוכר לציבור שומרי המצוות מעבודתו ככתב לענייני דתות בעיתון מעריב ובאתר nrg ולפני כן באתרים כיכר השבת, בחדרי חרדים, שטורעם וגם בשבועון כפר חב"ד. עד לאחרונה כתב טור שבועי קבוע בעיתון מקור ראשון. החל מהשבוע הבא כאמור, אפשר יהיה לקרוא אותו גם מעל דפי 'בשבע'.

עורך העיתון 'בשבע' עמנואל שילה, מסר "אנו שמחים לחזק את מדור התרבות המתחדש של 'בשבע' עם טור שבועי קבוע שייכתב על ידי מנדי גרוזמן. צירופו של מנדי לצוות הכותבים המשובח של 'בשבע' בא בהמשך לטורים של יאיר שרקי ויאיר יעקבי שנוספו בשנה האחרונה, במסגרת מגמה כללית של פנייה אל דור הקוראים הצעיר. אנו מאחלים למנדי הצלחה ובטוחים שקוראינו ייהנו ממנו"

מנדי גרוזמן אמר, "אחרי כמה שנים של כתיבה העיסוק היומיומי שלי כיום הוא רדיו ואני שמח מאוד לשלב את אהבתי הראשונה, הכתיבה, ולהצטרף לצוות הכותבים של העיתון בשבע. אני מודה ליו"ר קבוצת בשבע דודו סעדה ולעורך הראשי עמנואל שילה על האמון. כיף גדול להיות חלק מהעיתון הנפוץ במגזר הדתי, לצד דמויות ענק כמו ידידיה מאיר ושלמה פיוטרובסקי. חשוב להבהיר שיאיר שרקי נותר הצעיר בחבורה, אני זקן ממנו בכמה שנים. סבתא שלי כבר מרוצה כיוון שבשבע מופץ בין היתר גם בכפר חב"ד. אם גם הקוראים יהיו מרוצים – גם אני אהיה מרוצה. בעזרת השם נעשה ונצליח".