שיווק דיגיטלי
שיווק דיגיטליצילום: אקסטרה קידום אתרים

רוצים לעשות שימוש במערכת הפרסום של גוגל? מחפשים אחר שירותיו של יועץ מקצועי המתמחה בנושא? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים והמלצות לבחירת יועץ מקצועי למטרות ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל.

פרסום בגוגל הפך בשנים האחרונות לאחד מאמצעי הפרסום הנפוצים והפופולאריים ביותר בענף הפרסום והשיווק. כיום, יותר ויותר חברות מסחריות ובעלי עסקים שונים מפנים תקציבי פרסום בסדרי גודל שונים למטרות ניהול קמפיינים, כאשר מטרות הקמפיין נקבעות בין היתר בהתאם לגודל התקציב והיעדים המרכזיים אליהם המפרסמים רוצים להגיע.

אחת מהדרכים היעילות ביותר לניהול קמפיינים ממומנים בגוגל היא באמצעות שכירת שירותיו של יועץ מקצועי המתמחה בנושא, וזאת לנוכח העובדה שהשימוש במערכת הפרסום של גוגל מחייב את העושים בה שימוש להכיר מקרוב את כל הפונקציות המתאפשרות דרכה ואת כל הטכניקות ליצירת קמפיינים ממומנים מעוררי עניין ומניעים לפעולה.

להלן מספר טיפים והמלצות לבחירת יועץ מקצועי למטרות פרסום בגוגל:

מהו הניסיון המקצועי של היועץ? הקפידו לבדוק מהו הוותק המקצועי של היועץ בכל הנוגע למתן פתרונות שיווק ברשת האינטרנט בכלל וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל בפרט. שנות הניסיון של היועץ יעידו (ברוב המקרים) על הידע המקצועי אותו הוא רכש לאורך השנים ועל היקף הפעילות הפרסומית שלו בגוגל.

מהם השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי היועץ? ניהול קמפיין ממומן בגוגל הינו שירות מקצועי המשלב בתוכו מספר שירותים מקדימים באמצעותם היועץ המקצועי מפלח בצורה נכונה ומדויקת יותר את צרכי הקמפיין ומטרותיו. שירותים אלו כוללים בין היתר: הגדרת מטרות ויעדים לקמפיין, מחקר מקיף אודות מילות מפתח וביטויי מפתח מרכזיים לתפעול הקמפיין, הגדרה מדויקת של קהלי המטרה, הגדרת התקציב הנדרש לצורך הגעה אל היעד, ניסוח מודעות הטקסט הממומנות, עיצוב דפי נחיתה הרלוונטיים לפעילות הממומנת וכדומה. בדקו את היקף השירותים המוצעים לכם על ידי היועץ ואת הידע המקצועי העומד לרשותו בכל אחד ואחד מהם.

מהו הידע המקצועי העומד לרשות היועץ בכל הנוגע לשימוש בכלי הפרסום השונים במערכת הפרסום של גוגל? מערכת ה-אדוורס של גוגל משלבת בתוכה מגוון רחב של תוספי מודעות וכלים סטטיסטיים שונים המאפשרים למפרסם לשפר את תוצאות קמפיין הפרסום בכל רגע נתון. כלים ותוספים אלו מחייבים היכרות מעמיקה עם אופן השימוש בהם ולכן חשוב לבחון את הידע המקצועי העומד לרשות היועץ גם בתחום זה.

יכולות ניהול, זמינות ושירות- בדומה לכל שירות שיווקי אחר, גם בתחום השיווק באינטרנט ותפעול קמפיינים ממומנים בגוגל, הינכם נדרשים לשכור את שירותיו של איש מקצועי בעל יכולות ניהול מרשימות ובעל זמינות מרבית לצרכי ניהול הקמפיינים של לקוחותיו. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לפנות באופן ייזום ללקוחות היועץ בהווה ובעבר ולבדוק איתם את רמת שביעות רצונם מהשירות אותו הם קיבלו או מקבלים.

לאחר בחירת זהותו של היועץ הפרסום בגוגל, אנו ממליצים לכם לקיים איתו מספר פגישות עבודה מקדימות במהלכן תציגו בפניו את כל הצרכים הפרסומיים הנדרשים לכם. כמו כן, שתפו אותו בכל המידע הרלוונטי אודות המוצר/שירות המיועד לשיווק והעניקו לו את המרחב היצירתי לספק לכם את התוצאות הנדרשות תוך הגדרת לוחות זמנים ויעדים.