דירות יוקרה בתל אביב עולות מדרגה

אם חשבתם שכבר ראיתם הכול בכל מה שנוגע לעיצוב, בניה ותכנון של דירות יוקרה בתל אביב, אז כדאי לכם מאוד לחשוב שוב.

, א' באדר תשע"ח

דירות יוקרה בתל אביב עולות מדרגה-ערוץ 7
דירות יוקרה
צילום: יח"צ

דירות היוקרה המוכרות לנו כל כך, אלו שמצוידות במערכת קולנוע ביתית וחדר כושר לדיירים הם כל כך קיץ 2016. היום?

היום הכול נראה אחרת.

היזמים שבונים דירות יוקרה בתל אביב מתחרים זה בזה על כל קונה ועושים הכול על מנת להבדיל את דירות היוקרה שלהם מכל היתר. בחתירתם של היזמים והמתכננים להציע עסקה נדל"נית טובה יותר הם עושים כל שביכולתם כדי להפוך כל דירת יוקרה למקום אקסקלוסיבי, נחשק, בולט וייחודי, והם לא בוחלים בשום אמצעי כדי להשיג את מטרתם.

אז איך התחרות בשוק דירות היוקרה התל אביביות העלתה עוד יותר את רמת החיים בחלונות הגבוהים? על כך נדון ממש בשורות הבאות.

לגור בבית, להרגיש בבית מלון

לא משנה כמה כסף יש לכם אתם בוודאי יודעים שחוויית הלינה בבית מלון איכותי היא חוויה ייחודית, חוויה שאנחנו רוצים לקחת אתנו הביתה. בית מלון הוא בועה מפנקת שמתיימר אמנם לספק לנו את שחסר לנו אך הוא למעשה מציע לנו עוד הרבה יותר מכך.

רביד, יזם נכסי יוקרה מספר: "בשנים האחרונות יזמים וקבלנים בענף היוקרה לוטשים עיניים לבתי מלון כמקור להשראה. כאשר אנחנו מתארחים בבית מלון אנחנו משתחררים מכל העבודות היומיומיות, מכל המטלות הקטנות והמעצבנות ונכנסים לעולם חדש, עולם שבו יש מי שדואג לכל הצרכים הבסיסיים שלנו אך במקביל גם שואף להעניק לנו חוויה מיוחדת, מפנקת יותר מזו שנחוש בבית. בדיוק מהסיבה הזו התחלנו להתבונן בענף המלונאי היוקרתי כדי לקבל רעיונות שיעזרו לנו למשוך קונים פוטנציאליים. אנחנו נמצאים בשוק מאוד תחרותי ואנחנו רוצים שיבחרו בנו".

זה בא לידי ביטוי בעיצוב חדרי כושר וספא בבנייני היוקרה, בריכה, שירותי קונסיירג' מסביב לשעון, לאונג' גדול לדיירים, שרותי חניה, מעלית ישירה לדירה, שירותי כביסה ועוד.

הכול אישי

מגמה נוספת שאפשר לזהות בענף דירות היוקרה התל אביבי היא פרסונליזציה של מגורי היוקרה.

אביה, סוכנת נדל"ן מתחום נכסי היוקרה סיפרה: "היום יזמים מעניקים יותר חופש לקונים הפוטנציאליים שלהם. היזמים הבינו שבית הוא לא שטנץ, הוא מקום חי, דינאמי ונושם שחיים בו אנשים. האנשים האלו הם ייחודיים. יש להם טעם משלהם, העדפות אישיות, נטיות ייחודיות והיד החופשית שיזמים נותנים לרוכשים מאפשרת לכל רוכש לעצב את המרחב שלו באופן אישי. ואם תוסיף לזה את העובדה שהיום הקונים הם הרבה יותר חכמים והם יודעים מה הם רוצים – הרי שיש כאן יתרון גדול."

אכן, שם המשחק בעיצוב דירות היוקרה היום הוא "התאמה למידות הלקוח". ולמגמה זו יש יתרון במיוחד כאשר מדובר ברוכשי דירות יוקרה שמגיעים מחוץ לארץ. הם מגיעים לישראל אבל רוצים להרגיש בבית שלהם, במדינת המוצא שלהם. לכן, כאשר נותנים לרוכשים את החופש לתכנן לעצמם ולעצב את החלל שלהם באופן אישי הם יכולים לעצב דירה שבה הם ירגישו הכי בבית בעולם.

הכל על נכסי יוקרה בתל אביב