מודעת הקמפיין
מודעת הקמפיין צילום: מתלכדים לריבונות

לאור המלצות המשטרה, החקירות הנוספות והתקפות השמאל על נתניהו , יוצא החל מהבוקר ״פורום מתלכדים לריבונות״ בליכוד בקמפיין לחיזוק ראש הממשלה כמנהיג גדול מול כל השמאל, ודרישה להחלת הריבונות.

לקראת ההצבעה ההיסטורית בשבוע הבא בוועדת השרים לחקיקה על ״חוק הריבונות ביהודה ושומרון״ הושק הבוקר קמפיין נרחב של ״מתלכדים לריבונות״ בליכוד ובו הם מפצירים בראש הממשלה להביא להצבעה- מול כל השמאל- את החוק ביום ראשון הקרוב - ללא דחיה נוספת.

הקמפיין מתמקד בקריאה לראש הממשלה לקיים את ההצבעה, וזאת לאור התמיכה המסיבית בחוק הריבונות בקרב חברי ועדת השרים לחקיקה, הצפויים לאשרו ברוב גדול

בקמפיין מצוטטים דברי נתניהו מישיבת סיעת הליכוד האחרונה בה אמר בנוגע לחוק הריבונות כי : ״מדובר פה במהלך עם השלכות היסטוריות״- תחת הכיתוב: 'מנהיג גדול מול כל השמאל'

השמאל מיוצג בקמפיין על ידי צילומי אנשי תקשורת ופוליטיקאים מהשמאל: אילנה דיין, יאיר לפיד, אלדד יניב, בן כספית, רביב דרוקר, אמנון אברמוביץ, אבי גבאי, רזי ברקאי ועוד.

בפורום ״מתלכדים לריבונות״ מתכוונים להגביר בימים הקרובים את הדרישה לאפשר הצבעה על החוק, תוך לחץ של חברי הפורום על ראש הממשלה ושרי הליכוד כדי שחלון ההזדמנויות ההיסטורי לא יוחמץ, ושהצעת חוק הריבונות תובא להצבעה ביום ראשון הקרוב ללא דחייה נוספת.

הקמפיין
צילום: מתלכדים לריבונות
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו