המדליסטית הראשונה תפתח את מרתון י-ם

הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל שיחל את חגיגות מרתון ווינר י-ם, ייפתח במעמד המדליסטית האולימפית הראשונה של ישראל, יעל ארד

נרי וייס - ערוץ 7 , ה' באדר תשע"ח

הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל
הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל
צילום: באדיבות עיריית ירושלים

למעלה מ-35,000 אנשים, מתחם ספורט מרהיב שיתפרס על פני 2,500 מ"ר, ביתנים של כל מותגי הספורט המובילים בעולם, הרצאות מקצועיות, הנחות משמעותיות ומבצעים ייחודים, מוצרי בריאות, פעילויות לילדים וחנות מרצ'נדייז של מרתון ווינר ירושלים. חגיגת מרתון ווינר ירושלים 2018 עומדת לצאת לדרך.

כמו בכל שנה, גם הפעם את חגיגות מרתון ווינר ירושלים יפתחו מארגני המרתון עם מתחם הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל אליו צפויים להגיע כ-35,000 אנשים.

הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל יתפרש על פני שלושה ימים כשיחול בין התאריכים 6/3-8/3 בהיכל הפיס 'ארנה' שבבירה, זו השנה השלישית ברציפות.

את הפנינג הספורט והבריאות הגדול בישראל תפתח לא אחרת מאשר המדליסטית האולימפית הראשונה של ישראל, יעל ארד שתעביר הרצאה מרתקת על "מצוינות בספורט, בעסקים ובחיים" במסגרת יום האישה הבינ"ל. ההצראה המרתקת של ארד תתקיים ביום ג' ה-06.03.18 בשעה 18:00 ותהיה פתוחה לקהל הרחב.

מתחם ה-EXPO הייחודי של עיריית ירושלים יתקיים זו השנה השמינית ברציפות וכנהוג יתקיים בימים שלישי עד חמישי בין השעות 15:00-21:00 ובמתחם יבקרו אלפי רצים מחו"ל וכ-30,000 רצים ישראלים וקהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא.

הפנינג הספורט והבריאות מציע במתחם ספורט מרהיב והגדול בישראל שיתפרס על פני 2,500 מ"ר ובו עשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו את מגוון עצום של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, מעילים, חולצות דרייפיט, טייפינג, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד במחירים אטרקטיביים ובמבצעים ייחודיים. בנוסף יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות בראשן חברת ניו בלאנס נותנת חסות הרשמית של מרתון ווינר ירושלים, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב וענק במיוחד. בתערוכה יוצב מתחם מרצ'נדייז מרהיב של כל פריטי הספורט הממותגים של מרתון ווינר ירושלים.

מתחם חלוקת הערכות למשתתפי מרתון ווינר ירושלים יוצב בתוך היריד וזאת בכדי לאפשר למשתתפים גישה נוחה, מהירה ויעילה יותר לחלוקת הערכות. במתחם החלוקה, יחולקו לרצים בנוסף לערכה, חולצת הריצה הרשמית אותה ניתן יהיה למדוד במקום בתאי מדידה מיוחדים. כמו כן, כניסה חופשית למתחם ההרצאות בו ירצו מרצים בעלי שם בנושא ריצה, תזונה, רפואת ספורט ועוד.

כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם, ייערך במסגרת היריד, בהיכל הפיס ארנה ירושלים, ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא. הכניסה להפנינג הספורט והבריאות הינה ללא תשלום והחניה חינם.

איציק קורנפיין, מנהל אגף הספורט העירוני אמר כי "הפנינג הספורט של מרתון ווינר ירושלים הבינ"ל הינו הפנינג הספורט הגדול והמוביל בישראל. כפי שנהוג בכל המרתונים בעולם גם בעיר ירושלים מתקיים הפנינג ספורט לקראת המרתון, עם עשרות ביתנים של כל מותגי הספורט המובילים". עוד אמר קורנפיין כי "היריד מהווה חלק בלתי נפרד ממרתון ווינר ירושלים ומצפה לנו חוויה ספורטיבית של ממש".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il