700 ליטר דלק? לא היה ולא נברא

יו"ר מרצ זהבה גלאון וח"כ בצלאל סמוטריץ' התראיינו במשותף על תנאי המעצר בישראל. גלאון תקפה את סמוטריץ' - והוא לא נותר חייב.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י' באדר תשע"ח

700 ליטר דלק? לא היה ולא נברא-ערוץ 7
לא היה ולא נברא. סמוטריץ'
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר מרצ זהבה גלאון וח"כ בצלאל סמוטריץ', אשר "בילו" שניהם בעבר במעצר, התראיינו הבוקר (ראשון) אודות חוויותיהם במעצר בעקבות הסערה הציבורים לנוכח תנאי מעצרם של החשודים בפרשה 4000.

במהלך הראיון ניצלה גלאון את זכות התגובה שניתנה לה ותקפה את סמוטריץ', "זו הזדמנות לשאול את בצלאל, מה עשית עם 700 ליטר דלק כשנעצרת? אתה מבשל עם זה בצלאל? מה רצית לעשות עם זה, פיגוע טרור?".

סמוטריץ', בגיבוים של המראיינים, ביקש להגיב מיידית על ההאשמה, "יש כאן הזדמנות לומר 'לא היה ולא נברא ולא משל היה', לא דלק ולא 700".

"אני נחשדתי במעורבות בארגון חסימות כבישים כמחאה על תכנית הגירוש מגוש קטיף. אני גאה על חלקי, אני עצוב שלא הצלחתי לבצע את התכנית הזו", הוסיף סמוטריץ'.

לדבריו, "הסיפור הזה עם ה-700 ליטר דלק זו המצאה שהומצאה על ידי מישהו, אין לי מושג איך. חפשו גוגל אפשר למצוא את הכתבות על המעצרים שלנו. לא היה ולא נברא ולא משל היה".

"לו הייתי כמו חברים אחרים שלנו בכנסת הייתי מאיים עלייך עכשיו בתביעת דיבה, אבל אני לא. אני לא משתיק, תגידו מה שאתם רוצים, אני רק אומר לכם, read my lips, לא היה ולא נברא, זה הומצא בקמפיין הבחירות האחרון", הדגיש סמוטריץ'.