רותי פוגל הי"ד
רותי פוגל הי"ד אתרוג

הרב יהודה בן ישי, אביה של רותי פוגל הי"ד, מסביר בראיון לרשת ב' את התביעה שהגישה המשפחה נגד המחבלים שביצעו את הטבח באיתמר ורצחו כמה מבני משפחת פוגל.

"המסר שלנו הוא שלא יתכן שמחבלים יבצעו פיגועים ופשעים בסדר גודל כזה ויבלו את יתר חייהם עם שירותים מלאים ותמיכה כספית", הסביר.

בריאיון לקלמן-ליברמן סיפר הרב על גידול הנכדים, "הם נשמות מיוחדות, התגברו על מה שנראה בלתי אפשרי. אנחנו רואים דרכם את התכונות והמידות שעוד הספיקו לספוג מההורים".

כאמור, בני משפחת פוגל שהוריהם ואחיהם נרצחו לפני שבע שנים בטבח מזעזע בישוב איתמר, תובעים בבית המשפט המחוזי בירושלים את הרשות הפלשתינית ואת אש"ף כמי שעודד את מבצעי הרצח ומי שמממן אותם בכלאם ומשלם להם משכורות.

הסכום אותו תובעים בני המשפחה מהרש"פ עומד על 400 מיליון שקלים.

"עד לימים אלו המחבלים מקבלים משכורות מנופחות מהרשות הפלסטינית, דבר המנוגד לכל היגיון וצדק. בהגשת תביעה זו אנחנו מבקשים לשלוח מסר בשם כל מי שלב אדם לו", אמרו בני משפחת פוגל לעיתון 'ידיעות אחרונות'.

על שני המחבלים מבצעי הרצח של בני הזוג פוגל ושלושת ילדיהם, שנלכדו כחודש לאחר הרצח, הושת עונש של 130 שנות מאסר על כל אחד מהם. מאחורי התביעה נגד הרש"פ עומדים שלושת בני המשפחה, תמר ושני אחיה הצעירים, הסבא והסבתא משני הצדדים והדודים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו