נקבע המשתתף הנוסף בתחרות השלשות

40 בני נוער התחרו אמש בהיכל הטוטו שבחולון על הזכות להשתתף בתחרות השלשות של האולסטאר הישראלי. אור כהן מירושלים הוא הזוכה המאושר

נרי וייס , י"ג באדר תשע"ח

אור כהן בן ה-16
אור כהן בן ה-16
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

אור כהן בן ה-16 מירושלים ישתתף בתחרות השלשות באולסטאר ליגת ווינר סל, כך נקבע אמש (שלישי) בתום תחרות פתיחה שהתקיימה בהיכל הטוטו שבחולון בין 40 בני נוער שונים.

הדרך של 40 בני הנוער להשתתף בתחרות הפתוחה שהתקיימה בהיכל הטוטו שבחולון, נעשתה לאחר שאלה צילמו את עצמם קולעים שלוש שלשות רצופות ומשם הדרך למשחק האולסטאר הישראלי הייתה קלה יותר.

זכייתו של כהן בן ה-16 בתחרות הפתוחה אמש לא התקבלה בהפתעה גדולה, שכן כבר בשנה שעברה הגיע כהן לגמר תחרות "הקלעי של המדינה" בשיתוף מפעל הפיס, והשנה עשה את קפיצת המדרגה כשיתחרה בתחרות השלשות של משחק האולסטאר הישראלי ביום שישי הקרוב מול כוכבי ליגת העל בכדורסל, ליגת ווינר סל.

הישראלי הצעיר יתחרה ראש בראש בתחרות השלשות של משחק האולסטאר הישראלי שיתקיים ביום שישי הקרוב בהיכל מנורה מבטחים מול עמית שמחון, גיא פניני, קאליף ווייאט, ג'רום דייסון, ג'ון דיברתולומיאו, קורי וובסטר ותמיר בלאט שהחליף את יהונתן שולדבראנד הפצוע. האם תהיה סנסציה וכהן הצעיר יוכרז כאלוף השלשות לשנת 2018?

בדרך אל התחרות מול הקלעים הגדולים של ליגת העל הישראלית צבר כהן 17 נקודות בשלב הגמר וגבר בתחרות האיכותית והצמודה על ליאור יהל, רועי דינר, רון בן דוד, משה אדד, טל קליין, איתי שקל, כרמי רייך, טל פלד וארז מיכל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il