המטבע הדיגיטלי שיחולל מהפכה

הכירו את אלבייט רשת ראשונה מסוגה בעולם שנעזרת במטבע שלה על מנת להביס כל מתחרה בשוק המסחר האלקטרוני העולמי

תגיות: מטבעות
תוכן שיווקי , י"ח באדר תשע"ח

כסף
כסף
iStock

הכירו את המטבע הדיגיטלי הישראלי שרוצה לחולל שינוי ומהפכה בעולם!

אלבייט היא רשת ראשונה מסוגה בעולם שנעזרת במטבע שלה על מנת להביס כל מתחרה בשוק המסחר האלקטרוני העולמי, בשוק בו המתחרים הם בעלי עוצמה, כח, מוניטין וכסף רב כמו EBAY אמזון וחברת עליבאבא. רוצה אלבייט לפגוע בנקודה הרגישה של הענקיות והוא הכסף, ודווקא רוצה להתחיל את דרכה בישראל ולתת הזדמנות למשקיעים הישראלים להרוויח לפני העולם ב PRESALE, לפני שתונפק לשאר העולם.

ניתן לראות את כל רעיון החברה בחוברת המשקיעים שלה: https://elbyte.network

בעזרת רשת מיוחדת ש ELBYTE יוצרת והמטבע הדיגיטלי שלה תוכל לשלוט בשוק העולמי בהיקפים של מאות מליוני דולרים, להציג את מחירי המוצרים הטובים ביותר בעולם במשמעות רבה, ותיתן לסוחרים בעולם למכור בפלטפורמה חברתית ללא כל עלות וללא עמלה, בעוד המתחרים לוקחים בין 13% עד 17% עמלה על מכירה ממחיר המוצר למפרסם המוצר, אלבייט לא תיגבה עמלה כלל.

אז מה היא בעצם אלבייט?

אלבייט היא הרשת הראשונה מסוגה בעולם המנפיקה מטבע וכוללת טכנולוגיית בלוקצ'יין ומשם היא תיקח פיקוד למתחרים הגדולים שלה, היא מציגה MARKETPLACE חברתי של מסחר אלקטרוני, קניון שיאפשר למוכרים למכור ללא עמלת תיווך ולקונים לקנות המחיר הזול ביותר בעולם בתמורה לעמלה שאותה המוכר לא ישלם, הסוחרים שימכרו בפלטפורמה יהיו גם הסוחרים בפלטפורמות המתחרות יוכלו למכור גם בסיטונאי וגם ביחידה קמעונאית.

באמצעות השימוש בפלטפורמה זו והשימוש במטבע שלה אלבייט תוכל לנגוס במהירות גדולה ולעשות באז גדול בעולם, המוכר יוכל לקנות מוצרים במחירים הטובים בעולם עד רמה שלא יהיו מתחרים אחרים בעולם, הקונה יצטרך לשלם במטבע של אלבייט למוכר, המוכר יקבל את המטבע של אלבייט, ויוכל להמיר אותו בבורסה הפנימית של הפלטפורמה לדולר, ביטוקין או אטריום, ההחלפה מתבצעת ע"י קונה שרוצה לקנות מוצר, ומוכר שקיבל כבר כסף על מוצר ומעוניין להמיר את המטבע למטבע אחר כמו הדולר.

העמלות הנמוכות שהחברה תרוויח היא מעמלות הבורסה הנמוכות מאוד והחלפת הכספים ולא מתיווך או מכירה מחזור המוצר.

אם לא הבנו אז ELBYTE מתיימרת להיות הרשת הראשונה בעולם ששמה קץ לכל פלטפורמה שהיא המתווכת בין הקונה למוכר ומרוויחה עמלה יותר גבוהה ממה שהמוכר בעצמו יכל להרוויח.

הPRESALE מתבצע אך ורק למשקיעים בישראל לאחר מכן המטבע יונפק ב ICO בקמפיין עולמי של חודש.

אז למה שמשקיעים ישקיעו? ומה יניב למשקיעים הראשוניים.

השימוש במטבע ב 80% מהבסיס שלו הוא לסחר חליפי בסחורות בין הקונים למוכרים ויהיה בבורסה הפנימית של הפלטפורמה ומיועדת לקונים ולמוכרים מוצרים בפלטפורמה, לעומת מגוון מטבעות חדשים שלא מפסיקים לצאת בעולם,

20% מהבסיס של המטבע שנשאר הוא בשימוש בבורסות החיצוניות בעולם על מנת למכור ולקנות את המטבע, כך שאף פעם וגם לא טייקון שיש לו כסף ויהיה לו כמות די רצינית של המטבע לא יוכל למכור ולהפיל ערך של המטבע ע"י המכירה שלו.

אז למה בעצם שירצו את המטבע ולמטבע הזה כן יהיה שימוש לעומת השאר?

זה המטבע היחיד מסוגו בעולם שאפשר להגיד שגם אם המטבע יעלה 1000$ והלקוח יצטרך לקנות רק 0.1 מהמטבע בכדי לשלם על מוצר שעולה 1000$ לדוגמא אייפון X אז הוא ישלם!

ולמה בגלל התחרות בין המוכרים בפלטפורמה ובגלל שאין עמלות מכירה

לדוגמא והמחיר הכי זול בעולם נמצא באיביי במחיר של 1000$ למוצר

אם הסוחר יוריד את העמלה שאיביי לוקחת יוכל הסוחר למכור לקהל הקונים את המוצר ב 840$

והוא המחיר הזול ביותר בעולם במשמעות!

זה מה שיקרה בפלטפורמה של אלבייט המוכרים יתחרו על מנת להיות הכי זולים ועל מנת למכור יותר משאר המתחרים שלהם ולכן יציעו את המחירים הטובים ביותר פחות העמלה הבדל של 160$ למוצר של 1000$ הבדל משמעותי מאוד!

אז הקונה בעצם ישלם למוכר המטבע גם 1000$ גם 10,000$ למטבע וגם 100,000$ למטבע

כי את הקונה זה בעצם לא מעניין, מה שמעניין אותו זה לקנות מוצר במחיר של 840$ במקום 1000$

אז הקונה יקנה כמות מטבעות ב 840$ עבור המוצר, וזה לא משנה לו אם הוא ישלם את זה ב 0.1ELB או ב 0.001elb או 0.000001elb

כי בסוף הוא משלם רק 840$ עבור המוצר שאותו הוא רוצה, הלקוח תמיד ירוויח.

כמו בשאר הפלטפורמות הלקוח יקבל הגנה מלאה קצת יותר מתוחכמת מהמתחרים שלה, ובמידה והספק הוא ספק קבוע של החברה שעושה ייבוא הכסף יוכל לעבור לספק תוך פחות מדקה לכל מקום בעולם! מבלי לשלם עמלה לבנקים לחכות יומיים, או מבלי לשלם עמלת תיווך לחברה כמו עליבאבא.

לכן כל הקונים לא יחפשו לעקוף את הפלטפורמה ולחפש את הספק בצורה אחרת על מנת לבצע איתו עסקה.

מה שיביא תנועה מתמדת של קונים תמיד, ותנועה מתמדת של מוכרים, תמיד ירצו לקנות מוצרים, ותמיד ירצו לממש רווחים בסחורה או במטבע ולמכור.

לעומת פלטפורמות אחרות יוכל הסוחר גם להניב רווח קטן מרגע קבלת התשלום ועד מכירת המטבע לקונה אחר ברווח נחמד ולא רק עבור המוצר שמכר. דרך הבורסה הפנימית של המטבע מה שנראה כאילו מתבצע אוטומטית בקניית מוצר אצל הלקוח אצל המוכרים הוא מנוהל.

אז הבנו שכן הביקוש למטבע של אלבייט הוא תמידי, כי הוא משמש לרוב כסחר חליפי במרקטפלייס של החברה.

כמות המטבעות שהחברה מנפיקה והיא הכמות המקסימלית שתיהיה היא בסה"כ 700,000,000 מטבעות.

היא פותחת את הפריסייל דווקא למשקיעים הישראלים לפני שתתחיל את ה ICO לעולם ותתחיל את הבאז העולמי שלה.

היא מציעה בפריסייל מכירה לישראלים עבור 0.5$ למטבע וניתן לקנות באתר החברה מטבעות עד סוף הPRESALE, כל הPRESALE בסה"כ הוא 2,000,000$

כל המוכרים בפריסייל יוכלו לממש במהלך ה ICO את הרווח שלהם וימכרו אותם למשקיעים חדשים בעולם וזאת ברווח נאה מאוד רווח של 100% ימכרו במחיר של 1$

תינתן אופציה לאותם המשקיעים בפריסייל למכור גם במהלך ה ICO ברווח של 200% לפי בחירה.

עוד לפני שהחברה תמכור עוד מטבעות לשאר העולם!

ולאחר שהוא יגמר היא תמכור מטבעות בחודש נוסף לכל העולם ב 140,000,000$ וזאת לא לפני שיכירו אותה כל המשקיעים הגדולים בעולם.

ELBYTE NETWORK אתר הבית של החברה https://elbyte.network