משחקים על הגב של הילדים שלנו

הוריה של סגן שיר חג'אג', שנרצחה בפיגוע בירושלים מחו על פעילותם של ארגוני השמאל הקיצוני לפגוע בכל ניסיון להרתיע מחבלים.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ח באדר תשע"ח

הרצל ומירב חג'אג' הוריה של סגן שיר הי"ד שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב בירושלים השתתפו אף הם בדיון בוועדת הפנים שעסק בפגיעה במעמדם של מחבלים רוצחים.

" כאשר מחבל בודד יושב בבית לבד הוא צריך לדעת שאם הוא יבצע פיגוע ולא משנה אם הרג או רק פצע הנזק שיהיה למשפחה שלו יהיה כל כך גדול הוא ירתע", אמרו ההורים.

"הבעיה הגדולה היום שארגוני השמאל בראשות הקרן החדשה לישראל והמוקד להגנת הפרט והארגון לזכויות האזרח (המחבל) מיצגים את המחבלים ומגישים על כל דבר בג"צ וכל זאת במימון של מדינות באיחוד האירופי והאו"ם. הם מצליחים למסמס כל אמצעי שאמור להרתיע את המחבל הבא ואני מרגיש שלמדינה אין כוח כבר להילחם בבגצ'ים.

ראו דוגמה באי הריסת בית המחבל מחלמיש של משפחת סלמון שהצבא פשוט החליט לבדו להרוס רק חלק קטן מהבית למרות שכל משפחת המחבל הורשעה באי מניעת פיגוע ואף נידונה למאסר".

"אנחנו לא נלחמים על שיר אותה כבר איבדנו אנו נלחמים על המשפחה השכולה הבאה אותה אנו רוצים למנוע".

בתום הדיון אמר חג'ג' לערוץ 7, "ישבנו בדיון ושמענו חברי כנסת מהמחנה הציוני, ש"ס והרשימה המשותפת ומגנים על מחבלים ועל תומכי טרור. חברי כנסת תומכים במחבלים? משחקי פוליטיקה על הדם של הילדים שלנו. אנחנו כבר איבדנו את הכי יקר שלנו, איבדנו את שיר. אנחנו נלחמים על המשפחה הבאה שהולכת להיות משפחה שכולה. חייבים להחזיר את הרתעה".