צחי מרקור
צחי מרקור עצמי

צחי מרקור, הפילנטרופ ואיש העסקים הבינלאומי, מרחיב את מטרות קרן הצדקה אותה יזם לילדים חולים וחסרי בית.

מרקור החל את פעילותו העסקית בגיל 16 כיזם הייטק בישראל אשר נשא בשורה חדשנית, כאשר היה הראשון בעולם להכניס פרסומות ברשת האינטרנט, ואף הקדים בכך את השחקניות העולמיות הגדולות גוגל ופייסבוק.

מרקור הנו בעלים של קבוצת חברות גדולה העוסקת בין היתר בענפי ההייטק, אינטרנט, נדל"ן, אנרגיה, פרסום, ביו-אקוסטיקה, ועוד, ובמסגרת תפקידו כיו"ר איגוד החניונים מטעם לשכת המסחר, מחזיק גם בחברת החניונים הגדולה בישראל- חניוני הצלחה.

מרקור, אשר ייסד קרן צדקה ואת המרכז הארצי לתרומות צדקה ועזרה לנזקקים, פועל ב- 4 שנים האחרונות לפתח מערכת תרומות עולמית חדשנית שתשפר את השקיפות והיעילות של העמותות וקרנות הצדקה, ותאפשר את הגדלת היקף התרומות שיוכלו לגייס עמותות וקרנות צדקה אשר מצליחות לנתב את התרומות אליהן באופן מיטבי ומקסימאלי למטרה הסופית שלשמה תרמו התורמים מלכתחילה את תרומתם, וכן אף ישירות לנזקקים שיצליחו לגעת בלב התורמים.

לאחרונה החל המרכז לתרומות צדקה ועזרה לנזקקים ואוכלוסיות קשות יום לפעול להרחבת הגישה לקהל התורמים שיוכלו להיחשף במערכת גם לילדים חולים ולילדים חסרי בית.

המערכת אשר נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים, צפויה להתחיל בפיילוט בישראל בטרם תורחב ותיפתח לפעילות ברחבי העולם, ונראה שהולכת לעשות שינוי מבורך ומשמעותי בדרך המסורתית הנהוגה לביצוע תרומות כפי שהתקיימה עד היום, וכן תמקד את התרומות למטרות נכונות יותר עם הפחתת אובדן כספי תרומות לתשלום משכורות ו/או הוצאות שאינן תמיד מן ההכרח.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו