"להתפלל משמחה ולא מכאב וצער"

אסתי גולובנציץ, אמו של סגן דוד גולובנציץ ז"ל קוראת לכלל הנשים להצטרף אליה ואל האימהות השכולות לתפילה על הר הזיתים

חזקי ברוך , כ"ב באדר תשע"ח

אסתי גולובנציץ, אמו של סגן דוד גולובנציץ ז"ל שנהרג במהלך תרגיל צבאי לפני כחצי שנה מספרת בראיון לערוץ 7 על תפילת הנשים שתתקיים בשבוע הבא בהר הזיתים לזכרו של הבן.

"לפני יותר מחצי שנה הקב"ה שיתף אותי בצער, צער מאוד גדול. הבן שלי דוד נהרג בחברון, דוד היה קצין בגולני ובמהלך תרגיל מבצעי הוא נהרג. אין לתאר את גודל הכאב והצער שהולך ומתעצם כל יום. מאז אני חושבת על משמעות הכאב. חושבת כמה אימהות יש עם הכאב הזה, כה אימהות איבדו את הילד הילדה שלהם וחושבת לעצמי מה מהמשמעות של הכאב והצער".

"התעורר בי רצון להתאחד ולאחד את כל האימהות הכאובות ובכלל נשים", אומרת גולובנציץ, "נשים שרוצות להתפלל ולעבוד את ה' משמחה ולא מכאב וצער. אני רוצה להזמין את כל הנשים כדי להתפלל יחד איתי לגאולה שלמה",

גלובנציץ הוסיפה, ''כנראה שמאז נפילתו של הבן אי אפשר להרגיש רק תחושה אחת. התפילה הזאת היא דרישת שלום לבן שנפל, תפילה שנותנת לנו נחמה. דוד ידע לעשות דברים בכל העוצמה ואנחנו מנציחים את זכרו". אמרה.

לפני כחודש התקיים מעמד מרגש בירושלים, בשיאו ערכו חיילים ומתגייסים 500 סיומי מסכת בגמרא, לעילוי נשמת סגן דוד גולובנציץ ז"ל.

התפילה תתקיים ביום חמישי כ"ח באדר בשעה ארבע וחצי על פסגת הר הצופים בהשתתפות: הרב שמואל אליהו, הרבנית ימימה מזרחי, החזן ר' שלמה כץ.