מינויים חדשים בהנהלת ערוץ 20

בערוץ 20 נערכים לקראת עליית מהדורת החדשות ומכריזים על שורת מינויים בהנהלת הערוץ. המנכ"ל: "האתגר הבא שלנו הוא הקמת מערך החדשות".

רפאל לוי , כ"ד באדר תשע"ח

ערוץ 20
ערוץ 20
יח"צ

מינויים חדשים בהנהלת ערוץ 20 לקראת עליית מהדורת החדשות. הערוץ, אשר עבר בשבוע שעבר לפיקוח הרשות השנייה וקיבל אישור לשדר חדשות, נערך לקראת עליית שידורי החדשות, אשר ישתלבו בלוח השידורים של הערוץ.

מנכ"ל הערוץ, שכי פרנץ, הודיע על שורה של מינויים. יוני שגיא, אשר שימש מנהל שיווק ומכירות בחברת "סלקום" כעשור ולאחר מכן כמנהל מסחרי באתר "חדשות 0404", ינהל את המחלקה המסחרית לצד מחלקת הדיגיטל. את מחלקת הדיגיטל ניהל בארבע השנים האחרונות הסמנכ"ל מוני ברוש, אשר בחר לסיים את תפקידו.

היועצת המשפטית של הערוץ, עו"ד מירי נאור-אליאס, תשמש בנוסף כסמנכ"לית רגולציה ומשאבי אנוש. טרם הצטרפה לערוץ 20, שימשה עו"ד נאור-אליאס מנהלת הרגולציה ב"קשת" בין השנים 1998-2012 ולאחר מכן כשנה בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי.

עו"ד מירי נאור-אליאס
צילום: ערוץ 20

בועז גולן, אשר הקים את אתר "חדשות 0404" ומשמש כעורך הראשי שלו, מונה לעורך החדשות הראשי של ערוץ 20. בעברו הקים וערך גולן מספר כלי תקשורת, בהם השבועון לציבור הדתי "על"ה" ו"עיתון הספורט".

בשנת 2000 הצטרף למחלקת החדשות של רדיו חיפה שם שימש כתב חדשות וספורט ובהמשך הגיש תכנית בתחנת הרדיו "גלי ישראל". בנוסף, כיהן בעבר בתפקידי דוברות שונים, בין היתר כדובר עיריית קריית מוצקין וזק"א צפון. גולן יהיה אמון על הרחבת צוות כתבי החדשות של הערוץ ומשדרי החדשות בערוץ ובאתר. נתנאל בן שושן ימשיך בתפקידו כסמנכ"ל התכניות של הערוץ.

בועז גולן
צילום: באדיבות אוניברסיטת חיפה

מנכ"ל ערוץ 20 שכי פרנץ מסר: "לאורך תקופה לא פשוטה גילינו בכל יום מחדש את מקור כוחו של ערוץ 20 באנשים המדהימים שעובדים בו. אני גאה להרחיב את משפחת ערוץ 20 ומאחל הצלחה רבה למצטרפים, כמו גם למוני ברוש שיוצא לדרך חדשה. האתגר הבא של הערוץ הוא ללא ספק הקמת מערך החדשות. הצופים בארץ משוועים לקולות חדשים בתקשורת הישראלית ולאור התמיכה מחממת הלב שקיבלנו מהצופים בבית – מחובתנו להעניק להם את הטוב ביותר".