עו"ד דוד שמרון
עו"ד דוד שמרון צילום: מרים אלסטר. פלאש 90

עו"ד דוד שמרון, שהיה עורך דינו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, אומר למקורביו כי הוא אינו מעלה בדעתו את האפשרות להפוך לעד מדינה בפרשת הצוללות.

בחדשות עשר פורסמו דברים שאמר למקורביו. “לא עולה על דעתי להיות עד מדינה. לא עברתי שום עבירה. אני פעיל מקצועית ועובד רגיל. אני בוטח בעצמי ולא חושש גם אם בדרך יש ויהיו מהמורות. אנחנו אנשים חזקים”, צוטט שמרון.

עוד דווח כי אמר, “לגבי תיק בזק וואלה טענת השוחד נגד נתניהו הזוייה. כל פוליטיקאי רוצה שיסקרו אותו בצורה טובה והוגנת. אני מקבל תמיכה יפה מהמשרד, מהמשפחה שלי ומהלקוחות. אין ביני לבין נתניהו שיחות בארבע עיניים. אני מאוד מתוסכל מזה.הוא היה רגיל לנוכחות שלי ונעלמתי. שנינו גזרנו זאת על עצמנו".

על פי הדיווח הוא ציין כי "מולכו ואני לא מדברים בנושאים אישיים כבר חצי שנה כדי שלא יגידו שאנחנו משבשים חקירה. הוא כמו אחי הגדול. אני מכיר אותו מילדות. זה מאוד עצוב שזה המצב. אנחנו לא נמצאים לבד אחד עם השני".

עוד אמר שמרון למקורביו כי טעה בפעילותו אל מול עד המדינה בפרשה. "בדיעבד עצם ההכרות שלי עם מיקי גנור היתה מיותרת וטעות קשה וגרמה לי עוגמת נפש גדולה. עד שהוא חתם על הסכם עד מדינה חשבתי שהוא איש ישר. בדיעבד זו גם היתה טעות מצידי להתעסק בכל נושא כלי השיט וטיסנקרופ אבל יש הבדל גדול בין טעות בדיעבד לעבירה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו