צ'ראלי אזריה: כבר שנתיים מתעללים בנו ואני יודע למה

אביו של אלאור אזריה, צ'רלי אזריה, זועם על דחיית הבקשה לקיצור חצי מעונשו של בנו, ומהיחס של הצבא למשפחה.

אזריה מספר בראיון לערוץ 20 כי שמע על ההחלטה מכלי התקשורת בזמן שהיה בביקור אצל אלאור, וכי זו אינה הפעם הראשונה שכך מתנהל הצבא.

האב אומר המשפחה עוברת התעללות בשנתיים האחרונות ולדעתו הסיבה לכך היא משום ש"הם ציפו שאלאור יגיד 'טעיתי' אבל הוא פעל כפי שצריך ואני גאה בו על כך וגם כל עם ישראל גאה".

התחושות הקשות של משפחת אזריה נמשכות כבר זמן רב לאורך כל ההליך המשפטי וגם הדחיות החוזרות ונשנות של הבקשה להקלה בעונשו של אלאור, "אני כבר לא מאמין בשום דבר. אני איש ביטחון, חוקר משטרה, המון שנים: תפרו לילד תיק וכולם יודעים את זה.

''קיוויתי שמישהו יתעורר ויגיד 'סליחה טעינו' והכל יגמר. האמנתי במערכת המשפט ובפרקליטות עד היום. היום הפסקתי לצערי כי ראיתי שזה לא נכון. יש משהו מקולקל במדינה".

צ'רלי מגיב לדבריה של נציגת הפרקליטות שטענה כי אלאור פגע בקדושת החיים של המחבל, "מיום רביעי אני מתהפך שנציגת הפרקליטות אומרת שאלאור פגע בקדושת החיים של המחבל. אני רוצה שהיא תיגש למשפחת פוגל ולמשפחת סלומון ולשלושת האחרונים שקברנו ותספר להם איזה קדושת חיים יש למחבלים".

לדברי אזריה בנו סובל מכליאתו אך גם חיילי צה"ל משלמים מחיר כבד על הפרשה, "בא נסתכל על מה שקורה לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון בשטח היום, כואב לי הלב שאני שומע שנרצחו שני חיילים הרוגים ועוד שני חיילים פצועים ולא נורה כדור אחד. לא ייתכן שכדור אחד לא נורה!".