היועץ ה"סודי" והשקר של תמר זנדברג

היועץ הפוליטי משה קלוגהפט הודה כי ייעץ לאשת השמאל הקיצוני זנדברג במרוץ לראשות מרצ. זנדברג עצמה שיקרה לכתבים כשנשאלה על כך.

תגיות: תמר זנדברג
ערוץ 7 , ח' בניסן תשע"ח

תמר זנדברג
תמר זנדברג
צילום: אליאור כהן/TPS

ח"כ תמר זנדברג שנבחרה ביום חמישי לראשות מרצ נשאלה מספר פעמים האם משה קלוגהפט, שהתפרסם בעיקר בזכות קמפיינים תקיפים נגד השמאל, מייעץ לה - והכחישה, "שקר בוטה", טענה.

הערב (מוצאי שבת) שודר בחדשות סוף השבוע ריאיון עם משה קלוגהפט - שהודה לראשונה בפה מלא כי עבד עם זנדברג.

קלוגהפט, שייעץ בעבר לנפתלי בנט וניהל קמפיין נגד "הקרן החדשה" אך גם עזר לאראל מרגלית, הכיר את זנדברג על סט הסדרה שכתב - "שלטון הצללים" (שתשודר בקרוב ב-HOT).

"זיהיתי בה שהיא יכולה לעשות את התהליך, בדיוק את תהליך הראי שבנט עשה ב-2012", הסביר קלוגהפט בריאיון. "בן אדם בן 41 פלוס מינוס שמגיע למפלגה שהיא על הקרשים, מעיר אותה ואומר 'לא מתנצלים'". הקמפיין של זנדברג כלל את הביטוי "מפסיקים להתנצל" - בדיוק כמו הפרסומות בכיכובו של בנט בעבר.

זנדברג מסרה הערב, "את הקמפיין המוצלח שלי ניהל ביד רמה נסים דואק וחברת יוניק שהוא עומד בראשה. במהלך הקמפיין היו מספר אנשים מוכשרים שנידבו לי עצות מניסיונם. אחד מהם היה משה קלוגהפט שפנה ביוזמתו לתת לי עצות כחלק מניסיונו במהפך הדורי שהוביל במפלגת הבית היהודי. בניגוד לנאמר בכתבה קלוגהפט מעולם לא הועסק בקמפיין או עבד בו. אני מודה על כל העצות שקיבלתי. בתפקידי כיו"ר מרצ נסים דואק וחברת יוניק ימשיכו ויובילו את האסטרטגיה של מרצ בראשותי".