חג ירוק במחירם מיוחדים

לקראת פסח חברת "חסלט" במחירים מיוחדים לחסה וסלרי המשמשים למרור וכרפס בליל הסדר

תגיות: פסח חסלט
בשיתוף "חסלט" , ט' בניסן תשע"ח

חסלט
חסלט
חזקי עזרא

ידיעה משמחת לצרכני ירקות העלים הבריאים והאיכותיים ובכשרות מהודרת של חברת "חסלט – עלי קטיף": לקראת ימי חג הפסח וליל הסדר, הודיעה החברה על מבצע מיוחד במוצרי האיכות המבוקשים והמהודרים של "חסלט".

עידו גולן, מנהל השיווק והמכירות הארצי של החברה, מספר, "הביקוש למוצרי 'חסלט' בתקופת חג הפסח עולה במאות אחוזים ובחברה נערכים כמדי שנה לתת מענה מקסימאלי ללקוחות הרבים בשווקים השונים. לקראת החג אנו יוצאים במבצע ארצי מיוחד עבור קהל לקוחותינו הרב והנאמן תוך מיקוד בסימני הסדר המרכזיים: חסה וסלרי- המשמשים לאכילת מרור וכרפס: 2 יחידות חסה או סלרי ב-12 ₪ בלבד".

חברת "חסלט עלי קטיף" יזמה את מהפיכת הירקות הבריאים והמהודרים בישראל והינה הראשונה לפתח גידולי ירק נקי מתולעים, תוך הקפדה על שמירת בריאותם של הצרכנים בפיקוח מלא של אגרונומים בכירים של החברה וכן של "דרך המעבדה" לבדיקת שאריות חומרי הדברה ועמידה בתקני בריאות ואיכות בינלאומיים.

המבצע ימשך עד לערב החג, י"ד ניסן (30.3.18) ברשתות: רמי לוי, שופרסל, אושר עד, יינות ביתן, ויקטורי, יוחננוף, מחסני השוק, חביב, סופר דוש, יש חסד, שוק מהדרין, נתיב החסד, ברכל, שפע ברכת השם, חסד לאלפים ובחנויות הירקות המובחרות ברחבי הארץ.