הוחלט פה אחד
חגית משה תוביל את "הבית היהודי" בי-ם

סניף המפלגה בבירה בחר בסגנית ראש העיר חגית משה, לעמוד בראש הסניף ובראש הרשימה בבחירות הקרובות. בנט לאיחוד הלאומי: "בואו נתאחד".

אלירן אהרון , ט' בניסן תשע"ח

משה עם ראשי "הבית היהודי" וחברי סניף ירושלים
משה עם ראשי "הבית היהודי" וחברי סניף ירושלים
צילום: גלעד תדהר

סניף מפלגת הבית היהודי בירושלים בחר הערב (ראשון) פה אחד בסגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הכספים חגית משה, לעמוד בראש הסניף המקומי ובראש רשימת "הבית היהודי" בבחירות הקרובות בבירה.

"יש רק בית אחד לציבור הדתי לאומי והציוני בעיר וזהו 'הבית היהודי' בראשותי. בבחירות הקרובות כולנו נתאחד תחת קורת גג אחת על מנת להביא חמישה מנדטים ולהגדיל את כוחה של הציונות הדתית במועצת העיר", אמרה משה.

משה אמרה את הדברים באירוע ''הרמת כוסית" לרגל חג הפסח שערכה התקיימה במוזיאון הר הרצל, בהשתתפות הרב הראשי לירושלים הרב אריה שטרן, יו"ר המפלגה שר החינוך נפתלי בנט, שרת המשפטים איילת שקד, חברי הכנסת של המפלגה, רבנים, ראשי קהילות ואישי ציבור.

יו"ר הבית היהודי השר בנט אמר ״המשימה העיקרית של הדור שלנו בעת הזו היא לאחד את עם ישראל, וזו גם המשימה שלנו בבית היהודי, מפלגה חברתית שאכפת לה מכל אחת ואחד בעם ישראל. תמיד חלמנו להשפיע על ההנהגה, היום אנחנו עם הידיים על ההגה.

''דווקא בגלל זה עלינו לעסוק בחיזוק האחדות, בחיבור ואיחוי החלקים בעם. צריך להתחיל בפנים, בתוך הבית, ולכן אני קורא מכאן לחברינו באיחוד הלאומי: בואו נתאחד אחת ולתמיד. כפי שהצענו אז, אנו רוצים גם היום״.

ליו״ר הסניף הנבחרת וסגנית ראש העיר, חגית משה, אמר בנט ״אני רוצה לאחל לך המון הצלחה חגית, את שליחת ציבור אמיתית ואני מאמין בהנהגה שלך. כולנו מאחורייך״.

צילום: גלעד תדהר

שרת המשפטים איילת שקד אמרה באירוע כי "פסח הוא הזדמנות עבור כלל הפעילים, בדגש על הסניף הירושלמי לאגור כוחות לקראת הבחירות המקומיות אשר עתידות להתקיים באוקטובר הקרוב. אני מברכת את חגית משה על היבחרה לראשות הבית היהודי בירושלים ובטוחה כי היא תשכיל לאחד את כוחות הציונות הדתית ולהוביל אותנו לגבהים חדשים".

מנכ"ל מפלגת הבית היהודי ניר אורבך אמר כי "סניף ירושלים הוא הסניף הגדול ביותר של הבית היהודי. הוא מייצג את כלל האוכלוסייה הציונית דתית בירושלים ואנחנו שמחים על העבודה המשותפת. אני מברך את חגית משה שנבחרה לעמוד בראש הרשימה וסומך עליה ועל שאר החברים שישכילו ליצור רשימה טובה, מגוונת ומייצגת שתאחד את כלל הציבור הדתי לאומי בירושלים ותחבר אלינו ציבור נוסף''.