השר קרא וראש המועצה
השר קרא וראש המועצהצילום: ללא

שר התקשורת איוב קרא קיים בצהריים (שני) ביקור עבודה במועצת בית אריה שבמערב השומרון.

במהלך הביקור סקר ראש המועצה אבי נעים את התפתחות המועצה בתחומים השונים וביקש מהשר סיוע במימוש סלילתו של הכביש העוקף וטיפול בבעיות קליטת הסלולר באזור, בתשתית האינטרנט והכבלים ובשדרוג סניף הדואר ושרותיו בתחומי המועצה.

השר קרא ציין כי קשה שלא להתרשם מהעשייה הרחבה והתפתחות בית אריה. השר הציע למועצה להצטרף לפיילוט 'עיר חכמה' ואמר שנושא פריסת התשתיות באיו"ש מטופל בימים אלו. במקביל, נושא הכיסוי הסלולרי וסניף הדואר יטופלו ויקודמו בפגישות המשך עם מנכ"ל המשרד ואנשי המקצוע.

בסיום הביקור העניק נעים לשר את הספר של 35 שנות התיישבות בבית אריה שיצא השבוע והשניים יצאו לסיור בסניף הדואר בישוב.

"אני אוהד גדול של ההתיישבות בכל חלקי הארץ", אמר השר קרא והוסיף "נמשיך לחזק את ההתיישבות ואת המתיישבים, בכל מקום ובכל תחום. כשר התקשורת אפעל על מנת לקדם את הנושאים עליהם דיברנו, כולל תשתיות האינטרנט, הקליטה הסלולרית ופיילוט העיר החכמה. התרגשתי לראות כיצד בית אריה התפתחה וגדלה, לתפארת מדינת ישראל".

אבי נעים, ראש מועצת בית אריה הודה לשר וצוותו ואמר: "שמחנו לארח את שר התקשורת איוב קרא, מהשרים היותר ציוניים שיש בכנסת ישראל. ברכתי את השר על מאמציו לקדם את תחום התקשורת והערים החכמות והודתי לו על היותו ידיד נאמן של ההתיישבות. תושבי בית אריה זכאים לתנאים הבסיסיים ולהחלת החוק הישראלי כמו כל אזרחי ישראל ואני שמח שזו גם גישתו של השר".