אוהבים לטייל בטבע? הדרך האולטימטיבית

במידה ואתם נמנים על חובבי הטבע , קרוב לוודאי שגם אתם כבר יודעים שהמקומות היפים ביותר במהלך הטיול הם המקומות הנסתרים מהעין

תגיות: טבע טיול
תוכן שיווקי , י' בניסן תשע"ח

אוהבים לטייל בטבע? הדרך האולטימטיבית-ערוץ 7
טיול גיפים
פיקסביי

במידה וגם אתם נמנים על חובבי הטבע והמרחבים הפתוחים, קרוב לוודאי שגם אתם כבר יודעים שהמקומות היפים ביותר במהלך הטיול בחו"ל הינם המקומות הנסתרים מהעין שעל מנת להגיע אליהם תדרשו להצטרף לקבוצת מטיילים המודרכת על ידי מורה דרך מקומי.

אחת מהדרכים האולטימטיביות ביותר לחוויית טבע אינסופית במהלך הטיול לחו"ל היא במסגרת טיולי ג'יפים מודרכים אליהם תוכלו להצטרף במגוון רחב של יעדים בחו"ל. טיול ג'יפים בחו"ל מוצע לכם במסגרת חבילות נופש ותיור שונות במסגרתן תוכלו ליהנות ממסלולי טיול מגוונים (ביעד הנבחר על ידיכם) המתקיימים מתחילתם ועד סופם באמצעות נהיגה עצמית ברכבי שטח או ליהנות ממסלולי טיול בני מספר ימים במהלכם תוכלו ליהנות מחוויית הנהיגה העצמית ברכבי שטח וליהנות מהנופים המרהיבים הממתינים לכם בכל אותם מקומות הנסתרים מעינו של התייר הממוצע.

טיולי גיפים בחו"ל - למי הם מומלצים?

טיולי ג'יפים בחו"ל הינם מסלולי טיול מרתקים המוצעים לכם כיום במגוון רחב של מדינות ויעדים שונים מסביב לעולם. טיולים אלו מותאמים לכל קבוצת גיל ובמקרים מסוימים הם נבנים ומתוכננים בהתאם למאפייני הקבוצה המעוניינת לחוות את חוויית השטח והמרחבים הפתוחים של הטבע במדינת היעד.

טיולי ג'יפים בחו"ל מומלצים גם לאילו מביניכם המכירים מקרוב את חווית הנהיגה בשטח וגם לאילו מביניכם שטרם התנסו בחוויה זו. היצע המסלולים השונים העומדים לרשותכם ברחבי העולם למטרות טיולי ג'יפים, מאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את המסלול המועדף עליו בהתאם לתנאי השטח ומורכבות הטיול בהתאם לדרגת קושי כזו או אחרת.

את הטיול ניתן לקיים גם במסגרת חופשה משפחתית בחו"ל, גם במסגרת טיול חברים בחו"ל וגם במסגרת חופשה זוגית בחו"ל מחוץ לקופסא. טיולי ג'יפים מאורגנים בחו"ל אורכים בממוצע בין 5 ל-7 ימים במהלכם תוכלו לחוות מקרוב את חווית הנהיגה בשטח ולהיחשף למרחבי טבע מופלאים וקסומים אליהם לא הייתם מגיעים אילולא בחרתם להצטרף לטיול ג'יפים באזור.

טיול ג'יפים בחו"ל מאפשר לכם ליהנות גם מחוויית הלינה בשטח במסגרת הקמתם של מתחמי קמפינג ארעיים במרחבי טבע שונים לאורך מסלול הטיול המיועדים לצורך כך.