הלוואות מתאימות למעגל החיים המשפחתי

בבנק מרכנתיל מציעים פתרון להוצאות המרובות בתקופת פסח ואחריה בעונת החתונות ומעניק הלוואות בהחזרים נוחים ובפריסה של עד 7 שנים.

, י"ב בניסן תשע"ח

הלוואות מתאימות למעגל החיים המשפחתי-ערוץ 7
דודי מימון
יח"צ

מחזור החיים של המשפחה כולל אירועים רבים היוצרים מעת לעת נקודות שיא בצריכת כספים.

מדובר בעיתות של שמחות משפחתיות כמו: בר מצווה לבן, חתונת הילדים וכן, תקופות של חגים וחופשות, שגם בהן ההוצאות גדלות.

בעתות כאלה, משפחות רבות נעזרות במקורות מימון רבים כמו: בנקים ,גמ"חים ומקורות נוספים. בדרך זו, נוצרת, לא פעם, הצטברות של חובות וריבוי הלוואות בהיקפים קטנים למספר גורמים. מצב כזה, יוצר לא פעם קושי בניהול התקציב השוטף הכולל גם פירעונות שוטפים של הלוואות למספר גורמים.

בנק מרכנתיל, מציע מוצר חדש שמטרתו לייעל את ניהול הכספים של משק הבית, באמצעות ריכוז החובות במקום אחד והקמת הלוואה באופן מקצועי המותאם לצרכי הלקוחות וליכולת ההחזר של משק הבית. מדובר בפתרון אשראי (הלוואות, קו אשראי וכ"ב) עד לסך 150 אלף שקל בפירעון חודשי לתקופה ארוכה של עד 7 שנים.

דודי מימון, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק מרכנתיל, מסביר: "כבנק המכיר היטב את צרכי הציבור וקשוב לצרכיו, יצרנו מוצר המתאים במיוחד לתקופה זו, המתאפיינת בהוצאות גדולות עם חג הפסח שבפתח, עונת החתונות שנמצאת בעיצומה וחופשת הקיץ שקרבה גם היא. ההלוואה ניתנת לתקופה ארוכה מתוך רצון ליצור החזר חודשי בסכום סביר שלא יכביד על משק הבית בשוטף - פירעון ארוך טווח המאפשר החזרים נוחים".

בהתאם לחוק חלה על הבנק חובה להודיע כי: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.