ח"כ עודד פורר
ח"כ עודד פורר צילום: הלל מאיר/TPS

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) מותח ביקורת על התנגדות המחנה הציוני והסיעות החרדיות להדחת ח"כ חנין זועבי (הרשימה המשותפת) מהכנסת.

ח''כ פורר, יוזם המהלך להדחת זועבי באמצעות החתמת 70 חברי כנסת, אומר כי בש"ס, יהדות התורה והמחנה הציוני טומנים ראש בחול בניגוד לרצון הציבור, ''שמאס בהסתה ובתמיכה בטרור של הגיס החמישי היושב בכנסת ישראל.

"אנחנו לא נוותר ואני בטוח שכל סרבני החתימה ויפי הנפש שמאמינים שזועבי צריכה לעוף מהכנסת אבל מפחדים ומעדיפים לעשות חשבונות ישנים בניגוד מוחלט להגיון הבריא, למצפונם ולרצון הציבור, יחתמו בסופו של דבר", הוסיף פורר.

ח"כ פורר הגיב לאבי גבאי שקרא ל''ישראל ביתנו'' לבער את השחיתות במקום לבצע מהלך פופוליסטי, כלשונו, להדחת זועבי. "אני מציע שמי שפורסם שקנה בכסף את מקומו סביב שולחן הממשלה, ישב במעצר בית בפרשת בזק הקודמת, ושברור שלא יצליח לשמור על כיסאו ויודח לפני הבחירות בידי מפלגתו שלו, שישמור על קור רוח, לא יפגין לחץ מיותר, ויתעסק בניסיון למנוע את הדחתו", אמר פורר.

''גבאי שמנסה להתחפש לימין מוכיח שוב שהוא הפך לקו ההגנה החזק ביותר של חנין זועבי ואיימן עודה. נראה שגבאי רוצה להשאיר לו פתח אחרי שיעוף ממפלגת העבודה, לנסות את מזלו ברשימה הערבית", הוסיף חבר הכנסת.