טירוף: אזלו הכרטיסים לגמר הגביע

בהלת כרטיסים לגמר גביע המדינה בכדורגל. אוהדי בית"ר י-ם שתשחק לראשונה בגמר שיתקיים באצטדיונה הביתי, רכשו את כל 12,000 הכרטיסים

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' באייר תשע"ח

טירוף: אזלו הכרטיסים לגמר הגביע-ערוץ 7
אוהדי בית"ר ביציע
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה

מי זה עומר אדם? ההצלחה האדירה של הזמר עומר אדם, עמדה היום (ראשון) למבחן ובסופו של דבר נחלה תבוסה קשה.

היה זה כשלאחר שלושה ימים, נפתחה הערב בשעה 19:00 מכירת הכרטיסים עבור הקהל הרחב למשחק גמר גביע המדינה בכדורגל בין בית"ר ירושלים להפועל חיפה.

המשחק שיתקיים ב-9 במאי, באצטדיון טדי שבבירה, יהיה הגמר הביתי הראשון בו בית"ר תיקח חלק, דבר שהביא לביקוש שיא של אוהדים שמרגישים כי הניצחון במשחק והזכיה בגביע לאחר 10 שנים, בהישג יד.

בית"ר, שידועה כקבוצה בעלת כמות האוהדים הגדולה ביותר בארץ, אמנם לא מביאה כמות גדולה של אוהדים למשחקיה בליגה, אך למשחק הגמר שיתקיים בביתם צפויים להגיע כמות אדירה של אוהדים.

אוהדים רבים צבאו על אתר משרד הכרטיסים 'לאן' כבר מהשעה 14:30 בצהריים וקיוו לשמור על מקומות ראשונים במכירה שנפתחה רק בשעה 19:00. כעבור רבע שעה קיבלו עשרות אלפי אוהדים הודעה כי מכירת הכרטיסים עבור אוהדי בית"ר אזלה, כשאלה עמדו על סך של 12,000 שהוקצו מראש על ידי ההתאחדות לכדורגל.

כאמור, מכירת הכרטיסים נפתחה לקהל הרחב היום לאחר שכל אוהד בעל מנוי למשחקי הליגה יכול היה לרכוש בעוד מועד כרטיס אחד למשחק הגמר, בזמן שאצל היריבה מחיפה כל אוהד בעל מנוי יכול היה לרכוש 10 כרטיסים למשחק הגמר.

זאת ועוד, במועדון הירושלמי ראו כי הביקוש לכרטיסים גבוה וכחצי שעה לפני תחילת המכירה באתר 'לאן', הודיעו כי בניגוד לנאמר לפני כן, כל אוהד יוכל לרכוש שני כרטיסים בכרטיס אשראי אחד.

מחר בערב צפויה להיפתח מכירת הכרטיסים של הפועל חיפה עבור הקהל הרחב, וכל אותם עשרות אלפי האוהדים הירושלמים שלא הצליחו להשיג כרטיס ליציעים שלהם, צפויים לרכוש ליציעי היריבה מחיפה.

פתאום ההצלחה האדירה של הזמר עומר אדם שהצליח למכור 30,000 כרטיסים להופעה באצטדיון סמי עופר שבחיפה בחודש הבא בתוך שעה, נראית כמו משימה קלה במיוחד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il