"ילדה אנרגטית ומלאת שמחת החיים"

עד כה פורסמו שמותיהם של חמישה מתוך תשעת הנספים באסון, ביניהם אלה אור ז"ל ממעלה אדומים. ''הפרח הכי יפה, החיוך הכי מקסים ומתוק''.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"א באייר תשע"ח

אלה אור ז"ל
אלה אור ז"ל
צילום: פייסבוק

הותרו לפרסום שמותיהם של חמישה מתוך תשעת הנערים שנספו באסון בנחל צפית בערבה. נערה נוספת עדיין נעדרת.

ההרוגים ששמותיהם הותרו לפרסום הם אלה אור ז"ל ממעלה אדומים, צור אלפי ממזכרת בתיה, שני שמיר משוהם, יעל סדן מירושלים ומעין ברהום מירושלים.

אלה בת ה-18 היתה תלמידה בביה"ס אמי''ת בנות במעלה אדומים. אמה שרית אנג'ל אור היא מנהלת ביה"ס היסודי "נופי הסלע" בעיר.

מנהלת בית הספר אמי''ת בנות, ברנדה פרוור הורביץ, תיארה כי "אלה היתה מהטובות שבתלמידות, ילדה עם ראש גדול שהיתה נכונה תמיד לעזור ולעשות למען האחר. אלה שילבה בין אהבת הארץ ואהבת עם ישראל מתוך אמונה גדולה.

''לאלה היתה חשובה מאוד אחדות עם ישראל ולכן בחרה ללכת למכינה שבה לומדים ביחד תלמידים מכל חלקי החברה. כולנו כואבים ומבקשים לחבק את המשפחה הנפלאה בשעה כה קשה", הוסיפה המנהלת.

ראש מנהל החינוך הדתי ד"ר אברהם ליפשיץ מסר "איבדנו בכאב גדול ובצער עמוק תלמידה יקרה שלמדה בבית הספר אמי"ת מעלה אדומים. ינוחמו המשפחות ובתי החינוך מן השמים. אנו מתפללים על פצועי האסון ומקווים לבשורות טובות".

צור אלפי
צילום: באדיבות המשפחה

יעל סדן ז''ל שנהרגה באסון התגוררה גם היא בירושלים ולמדה בתיכון לאומנויות בעיר. גם מעין ברהום, תושבת ירושלים ותלמידת י"ב בבית הספר התיכון בויאר בעיר, נהרגה באסון הכבד.

ראש העיר ירושלים ניר ברקת אמר כי "העיר ירושלים אבלה על הנספים באסון הכבד בערבה - אנו מחבקים את המשפחות חיבוק חם ומנחם ונושאים תפילה לשלום הפצועים".

צור אלפי ז''ל שנהרג בשיטפונות למד בכיתה י"ב בבית הספר רבין במזכרת בתיה. ראש המועצה מאיר דהן אמר "כולנו מחבקים ומשתתפים בצערן של בני המשפחה ומשפחת תיכון רבין".