"מסתתר"
מתי שריקי מספר על השיר החדש

השיר החדש שיצא היום לתחנות הרדיו בושל עם המפיק של עידן רייכל ואליעד נחום. שריקי מספר על השיר ועל הקליפ הייחודי. צפו

ערוץ 7 , כ"א באייר תשע"ח | עודכן: 12:44

מתי שריקי, הזמר שריגש מדינה שלמה לאחר שחשף את סיפורו האישי במהדורת החדשות המרכזית בערוץ 2, נותן כעת למוזיקה לדבר בעד עצמה.

מאז יצא אלבום הבכורה 'אור חדש' לפני 3 שנים, אלבום שאף זכה בפרס לעידוד היצירה מאקו"ם, הספיק שריקי להופיע בתקופה הזאת במאות הופעות בארץ ובחו"ל: המופע האישי "אור חדש" והמופע העצמתי "מתגברים" הגיעו לכל פינה בישראל.

שריקי מספר לערוץ 7 על הרגעים המיוחדים שהולידו את השיר: "מסע ההופעות האינטנסיבי שחוויתי בשנה האחרונה הביא אותי לקצה מבחינה רגשית, זו זכות עצומה לגעת בכל כך הרבה לבבות" ומצד שני מספר על דרך רצופת אתגרים בעולם המוסיקה "לא פשוט להצליח כיום כשיש ב"ה כל כך הרבה שירים ויוצרים. אני עושה השתדלות ומשקיע את המקסימום ביצירה שלי. מתפלל לאלוקים שיהיה גילוי בחיי ויראה לי את הדרך, ובו זמנית אומר תודה על כל הטוב שבחיי"

את סינגל "מסתתר", כתב והלחין מתי שריקי בעצמו, ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המפיק המוערך נעם עקרבי (אליעד נחום, עברי לידר, עידן רייכל ועוד), העבודה איתו על הסינגלים הבאים נמצאת בעיצומה.

לסינגל "מסתתר" מתלווה קליפ שצולם ברחובות ירושלים "הסתובבתי בירושלים וחילקתי פרחים לאנשים שלא פגשתי מעולם, בחיים לא הייתי עושה את זה, אני ביישן", מספר שריקי, ולמרות הבושה שריקי עשה את זה והתוצאה מרגשת ואותנטית להפליא.