השרה רגב התערבה - יותרו אביזרי עידוד

לאחר התערבות שרת התרבות והספורט מירי רגב, הוחלט לאפשר הכנסת ציוד עידוד ודגלי פריסה לגמר גביע המדינה בכדורגל מחר

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ג באייר תשע"ח

השרה רגב התערבה - יותרו אביזרי עידוד-ערוץ 7
מירי רגב
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אחרי הודעת ארגון האוהדים של בית"ר ירושלים, ארגון 'לה-פמיליה' בדבר איסור הכנסת אביזרי עידוד למשחק גמר גביע המדינה שיתקיים מחר באצטדיון טדי שבבירה, הודיעה הערב (שלישי) שרת התרבות והספורט מירי רגב כי הגיעה לסיכום עם המשטרה על הכנסת ציוד עידוד.

כזכור, בארגון האוהדים של בית"ר ירושלים מחו בתוקף על איסור הכנסת אביזרי העידוד כפי שנאמר להם על ידי בכירים במשטרת ירושלים לדבריהם, כשאלה עמלו במשך למעלה מחודש והשקיעו כספים רבים כדי לספק מחר תצוגת עידוד שטרם נראתה בארץ.

לאחר התערבותה של השרה רגב הוחלט כי תתאפשר הכנסת ציוד עידוד למשחק אך חל איסור על הכנסת אמצעים פירוטכניים, כשבהודעה נאמר כי אוהד שייתפס עם אמצעים פירוטכניים בכללם אבוקות וחזיזים, ייעצר.

בהודעתה כתבה השרה רגב, כי במהלך היום נשלחו לה מאות פניות של אוהדי שני המחנות שהתלוננו כי מונעים מהם הכנסת דגלי פריסה למשחק. לאחר שהתערבה השרה רגב הוחלט לאפשר את הכנסתם של אלה ליציעים באצטדיון טדי שבבירה, כשזה יכלול בין היתר גם דגלי פריסה.

השרה רגב קוראת לאוהדים המתכוונים להכניס ליציעים ציוד עידוד האסור על פי חוק שלא לעשות זאת. מדובר באמצעים פירוטכניים דוגמת רימוני עשן, אבוקות וחזיזים.
יצוין כי בכניסות לאצטדיון תוצב אבטחה כבדה והאוהדים ייבדקו בקפידה. אוהד שייתפס עם ציוד עידוד אסור - ייעצר.

השרה רגב: "בואו נשמור כולנו על חוויית צפייה נעימה. נהנה יחד מהמשחק הכי רומנטי שמספק לנו הכדורגל הישראלי בכל שנה - גמר גביע המדינה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il