נטע ברזילי והמשלחת נחתו בנתב"ג

עשרות מקבלי פנים קידמו את פניה של משלחת ישראל לאירוויזיון ובראשה נטע ברזילי ששבה עם פסלון האירוויזיון והודתה לקהל ולמדינה.

תגיות: נטע ברזילי
ערוץ 7 , כ"ט באייר תשע"ח

נטע ברזילי והמשלחת נחתו בנתב"ג-ערוץ 7
נטע ברזילי בנתב"ג
צילום: קובי ריכטר/TPS

נטע ברזילי, זוכת האירוויזיון, שבה הבוקר (שני) לארץ בראש משלחת ישראל לאירוויזיון. את פני המשלחת קידמו בנמל התעופה בן גוריון עשרות מעריצים ומעריצות שהמתינו לה משעות הבוקר המוקדמות.

כשבידה פסלון האירוויזיון נשאה ברזילי דברי תודה למקבלי הפנים ולמדינת ישראל כולה, שבה והביעה שמחה על הזכות להביא את בשורת הניצחון לישראל והקפידה להדגיש כי התודות מגיעות לכל אחד מחברי המשלחת, לא פחות מאשר לה עצמה.

"חגגנו כל הלילה ולא ישנו בכלל", סיפרה ברזילי והוסיפה, "זה רגע גדול עבורי ועבורנו כמשלחת וכמדינה שאין לה הרבה סיבות לשמוח. זה עושה אותי מאושרת להבין שהבאנו סיבה כזאת לשמחה".

נזכיר כי ברזילי זכתה במוצאי שבת במקום הראשון באירוויזיון, תחרות הזמר השנתית של איגוד השידור האירופי בה משתתפות מרבית מדינות אירופה וכן מספר מדינות מחוץ ליבשת.

בסיום הצבעת השופטים והצבעת הקהל דורג השיר הישראלי "TOY" במקום הראשון עם 529 נקודות. הקפריסאים שהגיעו למקום השני קיבלו 436 נקודות, האוסטרים 342 נקודות, הגרמנים 340 נקודות והאיטלקים, שצברו 308 נקודות, דורגו במקום החמישי.