רני רהב
רני רהב צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

כתב ''הארץ'', חיים לוינסון, פרסם בטוויטר תמונה שבה טען כי רכבו של איש יחסי הציבור וקונסול הכבוד של איי מרשל, רני רהב, חנה באזור אסור לחניה - "אדום לבן".

בתגובה תבע רהב את לוינסון בסכום של 100 אלף שקל וטען כי מדובר בעלילה שפלה, חמורה וקשה שגרמה לרהב ומשרדו נזק תדמיתי חמור בהיקף חסר תקדים.

בראיון לרדיו 103FM התייחס לוינסון להאשמות נגדו וסיפר, "אתמול קרה לי קטע מאוד מוזר, התקשרו אליי בבוקר מזר-פור-יו וביקשו לשלוח לי פרחים. מי שמכיר אותי יודע שאף פעם לא שולחים לי פרחים, אני לא משיק תוכניות או חבר של יחצנים מדושנים כמו רני רהב.

"כששאלתי ממי המשלוח סירבו לומר לי והשיחה נותקה. החלטתי להתקשר לחברה ולברר בכל זאת ממי הזר שעתיד להגיע אליי והתברר שאני כלל לא צפוי לקבל משלוח. תהיתי מי יכול לעשות תעלול שכזה וכעבור שעה גיליתי שהוגשה נגדי תביעה", תיאר לוינסון.

רני רהב, שהעדיף שלא להתעמת עם לוינסון בשידור, הגיב לטענתו של לוינסון ואמר "ראשית אני מודה לעיתונאי חיים לוינסון שב-48 השעות האחרונות מקדם את 'זר פור יו' בכל אתרי הרדיו והחדשות שהיא אחת מ-170 הלקוחות שלנו. אני בוודאי לא צלצלתי לאיש, אין לי קשר איתו ואין לי מושג אם מישהו צלצל אליו.

''חשוב להדגיש שכתבתי את צמד המילים 'חולה נפש' בהודעה פרטית ללוינסון בתגובה להודעה שהוא שלח אליי. אני מאחל לו שיתרום לחברה הישראלית מעט ממה שאני תרמתי. היינו הראשונים בארץ לתרום ולהביא למודעות של חולי האיידס, הילדים האוטיסטים בישראל וחולי הנפש".

כשנשאל האם אכן חנה במקום בו תועד הרכב השיב: "נראה לך? האאודי שפורסמה בציוץ אכן הסיעה אותי לרמת גן ואף החזירה אותי למשרד אך לא מדובר ברכב שלי, באתי עם חבר שיש לו נהג אשר לקח אותי טרמפ והחזיר אותי. אין לי קשר לרכב הזה או לנהג. בזה הסתיים הסיפור".

לוינסון התייחס לתביעה ואמר: "מכיוון שרני רהב הפנה את הדיון הזה לבית המשפט אני אענה על הדברים הללו בבית המשפט ואני יכול להבטיח לך שיש לי תשובות טובות. רני רהב תוקף בצורה מכוערת ופוגענית ומשתמש בלעג במחלה של אנשים.

''אני מקווה שאנשים יבינו שהאיש הזה, שמתחזה לדואג לחלשים, מדבר בצורה כה חריפה על האנשים הכי חלשים בחברה. זה כואב לי לשמוע זאת וצריך להילחם בדיבור הזה. הוא הגיש מכתב תביעה נגדי ואני אגיש בקרוב את כתב ההגנה. תוכלי לראיין אותי לאחר שאנצח במשפט".

מנגד רהב מתייחס בביטול ללוינסון: "האדם הזה ששוחח עמך קודם לא קיים מבחינתי", אמר רני רהב, "הוא שלח לי הודעת טקסט ואני גם עניתי לו שהדברים לא היו ולא נבראו. ברגע שהוא שלח לי את התמונה השבתי לו שאכן הייתי במקום לפני שבוע ואז הוא בחר לצייץ שאני נמצא באותו רגע במקום וחסמתי את התנועה, זה הכל שקר.

''לא ייאמן איך אדם מעז לכתוב בטוויטר דברי בלה ושקר על אדם אחר סתם כי בא לו. האיש הזה הוא כולו שקר, הוא מנסה להראות שאכפת לו מחולי נפש או בני אדם. אחרי שכתבתי לו הוא בחר לפרסם את הדברים בכל זאת. לאן הגענו? התביעה שלי כבר הוגשה ואין לי שום עניין לשוחח עמו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו