ליאו מסי. מגיע לירושלים
ליאו מסי. מגיע לירושלים צילום: רויטרס

"הבטחתי וקיימתי", כך אמרה בהתרגשות שרת התרבות והספורט מירי רגב לאחר שנודע באופן סופי כי משחק ההכנה של נבחרת הכדורגל של ארגנטינה יתקיים בתשעה ביוני באצטדיון טדי שבבירה.

השרה רגב נאלצה להתמודד מול רצון הנבחרת האורחת לקיים את משחק ההכנה לקראת טורניר גביע העולם, דווקא באצטדיון סמי עופר שבחיפה שהתאים יותר לצרכיהם, ומול דיווחים בכלי התקשורת בספרד שטענו כי הנבחרת הארגנטינאית, במדיה משחק שחקן הכדורגל הטוב בעולם, ליאו מסי, כי המשחק יועתק בשל החשש מההסלמה בארץ ובשל כשלים דיפלומטיים. בסופו של דבר, השרה והספורט הישראלי שוב ניצחו, בניגוד לכל הציפיות.

ההודעה על בחירת אצטדיון טדי הגיע אמש כשדניאל בנעים, מנכ"ל ומייסד קבוצת "קומטק" היוזמת ומפיקת המשחק בין נבחרת ישראל לנבחרת ארגנטינה, הודיע כי בהתייעצות עם ההתאחדות לכדורגל המשחק בין הנבחרות יערך במוצאי השבת, תשעה ביוני, באצטדיון טדי שבירושלים.

לדברי בנעים, חברת "קומטק" נערכת להפקת משחק כדורגל בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר, וכבר בימים הקרובים יחלו עבודות תשתית ולוגיסטיקה באצטדיון טדי על מנת לאפשר לעשרות אלפי הצופים חוויית משחק מהנה.

שרת התרבות והספורט מירי רגב, ברכה על ההחלטה ואמרה: "זהו כבוד גדול לארח בירושלים את נבחרת ארגנטינה וכוכבי הכדורגל הטובים בעולם בראשם לאונל מסי". לדברי השרה, "קיום המשחק בירושלים יאפשר לאוהדי הכדורגל לעלות לבירה וליהנות ממשחק חשוב ומרגש".

גם עופר עיני, יו״ר ההתאחדות לכדורגל, ברך עם היוודע מקום המשחק בבירה, ואמר "נבחרת ישראל ומדינת ישראל גאות לארח בירושלים, בירתנו, את אחת הנבחרות הטובות בעולם. מגיעות מחמאות גדולות לכל מי שעשו לטובת העניין, ודאי לשרת התרבות והספורט מירי רגב. אני משוכנע כי מחכה לכולנו חוויה ייחודית ומהנה של כדורגל משובח".

כאמור, המשחק בין נבחרות ישראל לארגנטינה המשופעת בכוכבים בקנה מידה עולמי, יהווה הכנה למונדיאל עבור האורחים מדרום אמריקה, כשהמשחק יהיה האחרון של נבחרת ארגנטינה לפני המונדיאל והוא מעורר עניין רב בקרב מאות מיליוני אוהדי הנבחרת ברחבי העולם. חברת "קומטק" תפרסם בימים הקרובים בצורה מסודרת את מועדי מכירת הכרטיסים לקהל הרחב ואת כל הפרטים הנלווים ללוחות הזמנים של ביקור נבחרת ארגנטינה בישראל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו