פורסם סגל הנבחרת לקראת ארגנטינה

מאמנה הזמני של נבחרת ישראל, אלון חזן פרסם את סגל השחקנים שיעמדו לרשותו במשחק הידידות מול מסי וחבריו. שלושה זימונים חדשים

נרי וייס - ערוץ 7 , ח' בסיון תשע"ח

אוהדי הנבחרת
אוהדי הנבחרת
צילום: פלאש 90

מאמן זמני, סגל חדש. אחרי ההודעה הרשמית בדבר הגעתה של נבחרת ארגנטינה לישראל למשחק שיהווה עבורם הכנה אחרונה לגביע העולם, פורסם היום (שלישי) סגל הנבחרת הישראלית לקראת ההתמודדות היוקרתית.

אמנם מאמן קבוע עדיין אין לנבחרת הכדורגל של ישראל, אך בינתיים, מאמנה הזמני אלון חזן ממשיך בקו שהתווה ומזמן לסגל הנבחרת מספר רב של שחקנים שטרם לבשו את מדי הנבחרת, זאת הן לאור יכולתם המקצועית והן כדי למספר רב של שחקנים להרוויח את מקומם בסגל הנבחרת.

אחרי שהתרצתה הנבחרת האורחת לקיים את משחק ההכנה שלה מול מקבילתה הישראלית, בתשעה ביוני באצטדיון טדי שבבירה, פרסם חזן את סגל השחקנים שיעמדו לרשותו בהתמודדות היוקרתית והייחודית ובהם שלושה שחקנים שעבורם תהיה ההופעה בנבחרת ראשונה בקריירה.

מבחינת שינוי בסגל השחקנים לעומת המשחק האחרון של הנבחרת, שגם אותו אימן חזן, מאור מליקסון קשר האלופה מבאר שבע ואופיר מרצינו שוער היברניאן ההולנדית פצועים ולכן לא זומנו.

ערן לוי ודיא סבע, צמד הכוכבים של מכבי נתניה זומנו בשנית, כמו גם איתן טיבי בלמה של מכבי ת"א וטאלב טואטחה מגנה של פרנקפורט הגרמנית.

כאמור, שלושה שחקנים זכו לזימון בכורה במדי הנבחרת: ניסו קפילוטו, בלמה של מחזיקת הגביע הפועל חיפה, מחמוד קנדיל, שוערה של בני סכנין ועאיד חבשי בלמה של בני יהודה.

סגל השחקנים המלא:

שוערים: אריאל הרוש, דני עמוס, מחמוד קנדיל

הגנה: בן ביטון, אורן ביטון, אלי דסה, טאלב טואטחה, ניסו קפילוטו, עאיד חבשי, איתן טיבי, לואי טהא.

קישור: ביברס נאתכו, אלמוג כהן, בירם כיאל, דור פרץ, דן איינבינדר, חנן ממן, ערן לוי, עומר אצילי.

התקפה: תומר חמד, בן שהר, אלון תורג'מן, דיא סבע, מונס דאבור

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il