פנצ'ר
פנצ'רצילום: ISTOCK

במשך מספר שבועות ניסו בלשי המשטרה בגזרת העיר אשקלון ללכוד שני חשודים אשר ניצלו "תקלה" ברכב, שנהגו יצא זמן קצר לפני כן מסניף בנק, ובעת שהנהג עסק בתיקון התקלה גנב מי מהחשודים את תיקו שהכיל כסף רב.

פעילות בלשי המשטרה העלתה כי החשודים מגיעים סמוך לבנקים בעיר אשקלון ומאתרים כלי רכב השייך לאזרח שנמצא בבנק.

אחד החשודים ניגש אל הרכב שאותו סימנו וגורם לתקר באחד מגלגליו. לאחר שבעליו שב אל הרכב, ממתינים החשודים שזה יבחין בתקלה ויפעל להחליף את גלגל הרכב בחלופי. בזמן הזה אחד מהחשודים ניגש לרכב ולוקח את תיקו של האזרח שהכיל אלפי שקלים.

במסגרת חקירת הפרשה נצפו החשודים סמוך לבנק ברחוב הגבורה בעיר אשקלון. בלשי המשטרה הבחינו באזרח שיצא מסניף הבנק וניגש אל רכבו, אז גילה כי יש תקר באחד מגלגלי רכבו.

האזרח זימן למקום איש מקצוע על מנת שיסייע בהחלפת גלגל הרכב ובעת שעסקו השניים במשימה זאת, הבחינו הבלשים באחד החשודים יורד מרכב סמוך, ניגש אל רכבו של האזרח העסוק, ולוקח שקית שהייתה מונחת על מושב הרכב, ואז חוזר במהירות אל הרכב ממנו יצא.

בלשי המשטרה הגיבו במהירות למתרחש ועצרו את שני החשודים כשברשותם השקית שאותה גנבו מרכבו של האזרח, שקית שלחוסר מזלם הכילה "רק" מספר בורקסים אותם רכש האזרח מיד לאחר שיצא מהבנק.

שני החשודים שנעצרו הועברו לחקירה במשטרה, שם התברר כי אחד מהם הינו שוהה בלתי חוקי כבן 41 מגיאורגיה. החשוד השני, תושב אשדוד כבן 56, סיפר כי גנב את הבורקסים מאחר והיה רעב. מעצרם של השניים הוארך בימים האחרונים והוגש נגדם כתב אישום בבית המשפט באשקלון.