גרמניה: כנסי תמיכה בישראל ובהתיישבות

עו"ד רום, מייסד ארגון לב-העולם שערך את הכנסים: "האמיתות הפשוטות ממוססות את חומות השקר של ה-BDS".

ערוץ 7 , י' בסיון תשע"ח

גרמניה: כנסי תמיכה בישראל ובהתיישבות-ערוץ 7
כנס לב העולם בבגרמניה
צילום: לב העולם

מאות משתתפים הגיעו לכנסי תמיכה בישראל ובהתיישבות ביו"ש שנערכו בגרמניה, בערים שאמברג, קריפלד, רייכנבאך ועוד.

על עריכת הכנסים אחראי ארגון "לב העולם" שנלחם בחרם העולמי ובתנועת ה- BDS ושולח מידי חודש אלפי חבילות עם מוצרים מיהודה ושומרון לאזרחים בכל רחבי העולם. הארגון עורך הרצאות במדינות רבות ברחבי העולם וכן סיורים ביו"ש לקבוצות מבקרים מחו"ל.

לכנס הראשון בגרמניה, שנערך בעיר שאמברג הגיעו כ- 500 איש והוא אובטח ע"י המשטרה מחשש לפגיעה של פעילים אנטי-ישראלים. בכנס הוגש כיבוד מתוצרת ישראל וכן הוצגו למכירה מוצרים רבים מעסקים ויצרנים ביהודה ושומרון.

עו"ד רום סיפר למשתפים על המלחמה בתנועת החרם, על ההיסטוריה של ארץ ישראל ועל המציאות בשטח כיום, וכן על כספים שמעבירה ממשלת גרמניה מכספי המיסים של אזרחיה לרשות הפלשתינית – שמעבירה אותם כמשכורת למחבלים בכלא הישראלי. הקהל הביע התעניינות רבה בכל הנאמר ושאלות רבות נשאלו במהלך ההרצאה.

לדברי עו"ד רום, "עברנו עד כה בארבע ערים שונות, במרחק של כמה שעות נסיעה אחת מהשנייה. הכנסים פשוט התמלאו במשתתפים עד אפס מקום. ההתעניינות במה שקורה ביהודה ושומרון וברצון לתמיכה גוברת והולכת. בכנסים האלו הם לראשונה מקבלים את האמיתות הפשוטות של המציאות בשטח, וזה ממוסס במהירות את כל חומות השקר של ה- BDS. הביקוש למוצרים מיו"ש עולה גם הוא ויש בכך חלק משמעותי לצמיחתם הכלכלית של עסקים רבים ביו"ש".