חוק ההסדרה? משחק מכור

בית המשפט העליון ושופטיו יעמדו במרכזו של קמפיין ארצי רחב היקף שהושק הבוקר לקראת הדיון הצפוי בבג"ץ בעניין חוק ההסדרה.

ערוץ 7 , י"ג בסיון תשע"ח

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: גיל יוחנן, POOL, פלאש 90

כשנה ורבע לאחר החקיקה צפוי בית המשפט העליון לדון בקרוב בעתירות שהוגשו נגד חוק ההסדרה על ידי כמה עיריות ומועצות כפרים ביו"ש ועל ידי ארגוני שמאל קיצוני.

לקראת הדיון מושק הבוקר (ראשון) קמפיין ארצי רחב שבמוקדו יעמדו בית המשפט העליון ושופטיו, אותו מובילים "פורום היישובים למען חוק ההסדרה".

הקמפיין יבקש להציף את העובדה שבכל מה שקשור לערכים לאומיים ויהודיים המשחק בבית המשפט העליון הוא מכור. הפסיקות מוטות באופן תמידי לכיוון אג'נדת השמאל ובית המשפט אינו מהסס לפסול חוקים והחלטות המשקפות את רצון רוב העם והחלטות דמוקרטיות שהתקבלו ע"י נציגיו.

הקמפיין יזכיר החלטות עבר של שופטי העליון אשר עוררו כעס ותרעומת ציבורית בשל ההתערבות הבוטה של השופטים בהכרעות דמוקרטיות לגיטימיות תוך הכנסת האג'נדה האישית של השופטים המזוהה עם אגפי השמאל הליברלי.

מסע הפרסום הציבורי יכלול מודעות בעיתונות הכתובה, שלטי חוצות, קמפיין ניו מדיה אינטנסיבי עם סרטוני רשת, אתר תוכן ייחודי, פעילות שטח ייחודית ברחבי הארץ ועוד פעולות שטרם נראו וייחשפו בהמשך.

ממטה היישובים למען חוק ההסדרה נמסר, "חוק ההסדרה הוא חוק צודק ומוסרי שמתקן עוול רב שנים. לצערנו על פי ניסיון העבר וגם על פי ההרכב כפי שקבעה הנשיאה נראה שהדיון הזה הוכרע מראש והמשחק מכור. אנחנו דורשים מבג"ץ להוכיח שהוא אכן בית משפט גבוה לצדק ולהוכיח סוף סוף שהמשחק לא מכור. הגיע הזמן שיפסקו לפי הצדק ולא לפי אג׳נדה".