כצפוי: כל הכרטיסים למשחק הנבחרת אזלו

בואה של נבחרת ארגנטינה עם כוכבה מסי לישראל עוררה טירוף ששמור רק לרגעים גדולים במיוחד ובתוך 20 דקות אזלו כל הכרטיסים למשחק

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ג בסיון תשע"ח

כצפוי: כל הכרטיסים למשחק הנבחרת אזלו-ערוץ 7
אוהדי הנבחרת
צילום: פלאש 90

אחרי טירוף הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה שבכדורגל שהתקיים לפני כמעט חודש, הערב (ראשון) שוב משחק כדורגל סיפק טירוף. 20 דקות מרגע פתיחת מכירת הכרטיסים למשחק הידידות בין נבחרות ישראל וארגנטינה, אזלו כל הכרטיסים.

כזכור, כחלק מההכנה למשחקי גביע העולם שיתקיימו באמצע החודש הבא ברוסיה, תגיע לישראל נבחרת ארגנטינה, מי שנחשבת לאחת מנבחרות הכדורגל הטובות בעולם, שבמדיה משחק ליאו מסי, שחקן הכדורגל הטוב בעולם כיום.

בואה של נבחרת אדירה כמו ארגנטינה יחד עם כוכבה מסי ושחקנים נוספים, עורר עניין רב בקרב אוהדי הכדורגל בישראל, כשאלה צבאו על אתר משרד הכרטיסים לאן החל משעות הבוקר, על אף שהמכירה לקהל הרחב נפתחה רק בשעה 21:00 הערב.

בתחילה הוקצו 5,000 כרטיסים למנויי הנבחרת בלבד, במכירה שהחלה אמש במוצאי השבת, זאת בנוסף ל-3,000 כרטיסים שהקצתה שרת התרבות והספורט מירי רגב לטובת ילדי הפריפריה שיוזמנו על ידה למשחק בחינם.

בתוך 20 דקות מרגע המכירה הערב, שוב קרס אתר משרד הכרטיסים "לאן" שנראה כי לא מצליח לעמוד בעומסים ועשרות אלפים נותרו מאוכזבים שוב אחרי פארסת הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה בחודש שעבר.

לסיכום, אצטדיון טדי שבבירה, שם יתקיים משחק הידידות בין ישראל וארגנטינה ב-9 ביוני בשעה 21:00 בערב, מוצאי השבת, צפוי להיות מלא עד אפס מקום.

בינתיים, עוד לפני שנפתחה המכירה, הזהירו בהתאחדות מספסרים באתרים שונים שינסו למכור לכל המרבה במחיר, כשבשעות האחרונות כבר הוצפו הרשתות החברתיות במחירי כרטיסים למשחק המסקרן הנעים בין 1,000 ל-4,500 שקל לכרטיס, כשאלה נקנו במחירים הנעים בין 44-850 שקל לכרטיס מקורי.

ארגנטינה תשחק בישראל, רגע לפני שתמריא לרוסיה שם היא מקווה לזכות במונדיאל בפעם השלישית בתולדותיה. הנבחרת של ליאו מסי תפגוש את קרואטיה, איסלנד וניגריה במסגרת בית 4.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il