הדובר השמרני האורתודוקסי בן שפירו הגן על ישראל בסוף השבוע ברשת "פוקס ניוז" ואמר שהתקשורת האמריקנית מתפקדת כזרוע של ארגוני הטרור.

"יש כל כך הרבה ערוצי תקשורת שמשמשים כזרוע תעמולה של החמאס" אמר. "זה פשוט מדהים. חמאס תמיד היה ברור אודות כוונותיו. במשך שבועות הם אמרו שהם רוצים לשלוח 100,000 אנשים להסתער על הגבול עם ישראל. חמאס היה ברור ואמר 'אנחנו רוצים לפרוץ. אנחנו רוצים לרצוח ישראלים'. הם לא מסתירים את היעד שלהם".

התקשורת היא זו שמסתירה את היעד האמיתי של חמאס מהציבור, הסביר שפירו, למרות שחמאס הבהיר את כוונותיו. "ישנם אנשים שמסתערים על הגבול. מנסים לרצוח חיילים ישראלים. שולחים עפיפונים עם מתקני תבערה מעבר לגבול. משליכים בקבוקי תבערה על אנשים שמאבטחים את הגבול. זורקים אבנים על אנשים שמאיישים את הגבול. והישראלים מתנהגים עם האיפוק הרגיל שלהם, והתקשורת מתייחסת לזה כאילו הישראלים הורגים אזרחים ללא אבחנה. אך התקשורת עושה זאת כבר שנים".

"חמאס הוא מדינת טרור עם יעדים ברורים; אחד מארגוני הטרור הגרועים ביותר בעולם", ציין שפירו. "אנחנו אמורים להאמין שזו אשמת ישראל, שחמאס מנסה להסתער על הגבול? זה בלתי ניתן לתפיסה. גם הניסיון לקשור זאת עם פתיחת השגרירות בירושלים, זה פשוט מטורף. הרי הדבר הזה נמשך כבר שבועות".

"כשארגוני טרור גורמים להרוגים אזרחיים", ציין, "הם שמחים, כי אז הם יודעים שהכיסוי התקשורתי יגיד: 'הישראלים הרגו אזרחים'. כשאזרח נהרג בצד של חמאס ברצועת עזה, הישראלים מצטערים על כך בצורה עמוקה".