מבפנים ומבחוץ
מבפנים ומבחוץצילום: יח"צ

כולנו אוהבים את עור הפנים שלנו חלק וזוהר, לא תמיד הוא נשקף אלינו כך בראי, גורמים שונים כמו שמש, כוויות, צלקות ועוד, עלולים לגרום לעור הפנים שלנו לפתח פגמים שונים, בעקבות העובדה שעור הפנים שלנו חשוב מאד לרושם הכללי שלנו, מומלץ למהר ולטפל בפגמי עור שכאלו, ההתפתחויות הטכנולוגיות מאפשרות כיום טיפולים קוסמטיים מותאמים אישית לכל מטופל בדיוק, ניתן יהיה להשיג תוצאות חיוביות ויפות בכל סוגי העור ולכל סוגי הכתמים, מכשירים שונים כמו לייזר ועוד, באים לעזרת המטפלים כדי להעניק למטופלים עור פנים חלק ומושלם.

חשוב להעלים פגעי פיגמנטציה, עור פנים מרשים הוא מתכון מומלץ לחיים איכותיים יותר.

קשה להאמין כמה המראה החיצוני שלנו חשוב לנו, פילוסופים או אנשים שנוטים להתפלסף יאהבו לומר שחיצוניות אינה משפיעה על שום דבר והפנימיות היא זו שקובעת, עובדות בשטח מוכיחות שאנשים בעלי מראה מרשים זוכים ליחס חביב יותר מהסובבים אותם, מחקרים אף מוכיחים שמראה נאה גורם לאדם להצליח בחיים יותר מאדם בעל מראה סטנדרטי, ישנם נתונים שאי אפשר להשפיע עליהם, אולם טיפולים שונים יכולים לטפל בפגמים כך שעור הפנים שלכם יהיה חלק ומרשים, לא תאמינו איזה שינוי יתחולל בביטחון העצמי שלכם ובאיכות החיים באופן כללי.

כדי לא להזדקק לטיפולים כאלו, חשוב לדעת להיזהר ולמנוע מכתמי פיגמנטציה להופיע על עור פנינו, כתמים כהים נוצרים בדרך כלל בעקבות חשיפה לא מבוקרת לשמש, עור שזוף הוא בהחלט יפה ומרשים, אולם השיזוף, מלבד היותו מסכן את הבריאות במקרים רבים, עלול לגרום לכתמים כהים במקומות שמושכים אליהם פיגמנטים בכמות גדולה יותר, כדי להימנע מתופעה כזו, חשוב להשתמש בקרם הגנה, כיסוי ראש ואף במשקפי שמש.

אם גם אתם סובלים מפיגמנטציה, חשוב שתהיו מודעים לעובדה שקיימים טיפולים קוסמטיים בדיוק למצבים כאלו, אין צורך לסבול, פנו עוד היום לייעוץ קוסמטי.

אקנה – התסכול הרציני של גיל ההתבגרות.

מי אינו מכיר את הפצעונים הקטנים הללו שמופיעים איפה שהוא שם בגיל העשרה אצל אחוז רחב של האוכלוסייה? הטיפול באקנה חשוב מאד ומשמעותי לחייו של המתבגר.

גיל ההתבגרות הוא גיל חשוב מאד ומשפיע באופן רציני מאד על המשך החיים של המתבגר, דווקא בגיל כזה כאשר החברה חשובה מאד במהלך החיים, חשוב שעור הפנים של המתבגר ייראה במיטבו, רצה הגורל ובדיוק בגיל כזה מקובל לראות בני נוער רבים כאשר עורם עטוי בפצעונים רבים ומוגלתיים שהולכים ומתרבים בהתמדה, בגיל כזה המראה החיצוני משפיע מאד על המעמד החברתי, לכן חשוב לטפל בהופעתם של פצעי האקנה בהקדם האפשרי, תתפלאו להיווכח עד כמה איכות חיינו מושפעים מהמראה החיצוני שלנו, אחרי הטיפול יהיה המתבגר בטוח יותר בעצמו ובהופעה שלו ולעתים אף יעז להביע את תחושותיו ודעותיו באופן שלא העז בעבר, בתחילה לא תייחסו זאת לטיפול, אולם למראה עור הפנים השפעה רבה על הביטחון העצמי.

איך מונעים אקנה ומה עושים כאשר אנו כבר נגועים בפצעונים שכאלו.

מה שגורם לפצעי אקנה להתפתח הוא השומן, מגע של שומן עם העור עלול ליצור פצעונים מוגלתיים, לכן חשוב לשמור על עור פנים שאינו שומני, מומלץ להשתמש בסבון פנים באופן יומיומי, להימנע ממגע של השיער, שמכיל בתוכו אחוזי שומן עם העור, חשוב לחפוף את השיער בכל יום ואף מספר פעמים ביום כדי למנוע ממנו להפוך לשומני.

אם אתם כבר נמצאים שם, אם עור הפנים שלכם או של המתבגר שלכם עטור בפצעים, לא תספיק הזהירות, יש צורך בטיפול, אם מדובר במספר לא גדול של פצעים, פנו לטיפול קוסמטי או בקרו אצל רופא עור, מספר נמוך של פצעונים ניתן להעלים בעזרת משחות אנטיביוטיות או קרמים טבעיים, כאשר מדובר במספר גדול מאד של פצעים שהולכים ומתחדשים מדי יום, תקבלו המלצה לטיפול תרופתי בעזרת רקוטן, התרופה הזו מייבשת את העור ומונעת מהפצעים לחזור.

אם מראה הפנים שלכם חשוב לכם, טפלו באקנה עוד היום, הטיפול ייטיב את הרגשתכם ואת הדימוי העצמי שלכם.

המסת שומן – לשים קץ לעודפי השומן.

אף אחד לא אוהב לשאת על גופו עודפי שומן, הם מציקים, מכבידים ואף לא מחמיאים למראה הגוף, המסת שומן ניתנת בכמה דרכים כדי לחטב את מבנה הגוף.

אם בעבר היה הגוף המלא המראה הפופולארי שהוכיח על מעמדו הכספי של האדם ועל היכולות שלו, ברי שהיום מראה רזה וחטוב הוא זה שהופך את האדם למרשים, רבים יקבלו על העובדות הללו, בעיקר אלו שסובלים מעודף שומן ומתקשים להיפטר ממנו, ניתן לציין שמבחינה בריאותית, עודפי שומן אינם בריאים, גוף בעל משקל ממוצע חשוב לבריאות וליכולות התפקוד שלנו, ניתן למצוא טיפולים שונים להמסת שומן, כדי שגם אלו מבנינו שסובלים מעודפי שומן ומתקשים להיפטר מהם יוכלו ליהנות מגוף חטוב בעל מראה מרשים במיוחד.

המסת שומן – כדי להשיג את הגוף החטוב שתמיד חלמת עליו.

המסת שומן בקור אינה מיועדת אך ורק לאנשים שמנים, באופן כללי המסת שומן אינה מסייעת להשלת קילוגרמים ממסת הגוף, המסת שומן יעילה נגד תאי שומן תת עוריים, לא רק אנשים בעלי עודף משקל או בעלי מבנה גוף רחב סובלים מעודפי שומן, גם אנשים בעלי מבנה גוף ממוצע עלולים לשאת על עצמם תאי שומן מיותרים שיעיבו על המראה הכללי שלהם, לאנשים כאלו מתאים טיפול להמסת שומן.

לא כל הטיפולים מתאימים לכל המטופלים, לפני ביצוע טיפול חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום ולברר על סיכונים וסיכויים, שימו לב למקצועיותו של המטפל, למרות שלא מדובר בניתוח כירורגי, מדובר בהחלט בטיפול פולשני, אל תשכחו שאת תוצאותיו יהיה עליכם לשאת עמכם עד סוף חייכם, לכן אסור להקל ראש חובה לוודא שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

הקפאת שומן מסייעת כאשר הכושר שאתם עושים כבר לא מסוגל להשפיע יותר, בדרך כלל גם אחרי דיאטה, הגוף לא מצליח להיפרד מעודפי השומן, לעתים, לאחר מאמץ רב השומן נהפך לשריר, אולם גם שריר בעל היקף רחב מדי אינו רצוי, המסת שומן תשיג את התוצאה הרצויה.

אם גם אתם רוצים להיפטר משכבות השומן המיותרות שמקיפות אתכם, פנו עוד היום לייעוץ.

המאמר בחסות dr-barak.co.il