רכב מרצדס בייבוא אישי
רכב מרצדס בייבוא אישיפירסט קלאס
יבוא רכבים הוא עניין שאנשים רבים נמנעים ממנו בגלל חוסר רצון להתעסק עם בירוקרטיה והמשאבים שיש להשקיע כתוצאה מכך.

הם מעדיפים ללכת לסוכנות מקומית, לרכוש את מה שהם רואים במו עיניהם ולא לצאת למה שהם רואים כהרפתקה.

אם זו הרפתקה, היא דווקא בעלת אלמנטים חיוביים לא מבוטלים – למדינת ישראל עדיין לא מיובאים כל הרכבים בעולם, וקיימים מודלים רבים שלא מגיעים לכאן ביבוא מסחרי רשמי. רכבים ביבוא אישי ויבוא רכב מחו"ל פותחים למעשה בעבור הצרכן הישראלי קשת בלתי נגמרת והיצע שלם של מכוניות.

כך ניתן לרכוש רכבים מיוחדים כמו רכבים היברידיים שיש להם הטבות מס, רכבי יוקרה ביבוא אישי שלא מגיעים לכאן ולהתחדש באוטו ייחודי בנוף הישראלי. באופן הזה גם ניתן לרכוש מכוניות זולות מהמכוניות שנמכרות בארץ. אם יודעים לעשות את היבוא האישי באופן חכם, גם לא מדובר בתהליך קדחתני מדי, תהליך יבוא אישי רכב מגרמניה עושים עם חברה המתמחה ביבוא רכב, פירסט קלאס קארס!

יבוא אישי – עצמונית או עם סוכנות?

כמובן שיבוא אישי של רכב מגרמניה או מארה"ב האהובות על הישראלים כמוקדי יצוא יכול להיות תהליך מסועף, שטומן בחובו לא מעט תקלות אפשריות - מהסוג שמרפי אוהב. קיימת רשימה של מסמכים שמשרד התחבורה דורש למען יבוא אישי של רכבים לישראל ותקנות רבות שיש לעמוד בהן.

אם לא, אזי התהליך ישובש באופן משמעותי. יש לדאוג שהרכב ישוחרר מהמכס, שיגיע לארץ מבוטח ושהרכב בכלל תקין ושאתם מקבלים את מה שהזמנתם ורכשתם מלכתחילה, ולא גרסה דומה. יש מגוון רחב של היבטים משפטיים שיש להתחשב בהם בעת שעוסקים ביבוא אישי – ובטח של מוצר מורכב ויקר כמו רכב.
מרצדס אדומה בייבוא אישי
פירסט קלאס
אזרח פרטי שאינו מנוסה בכל הבירוקרטיה והתהליכים הנלווים, עשוי לחוות מהפכי נפש רבים בתהליך ובסופו לסיים אותו בלי רכב או עם רכב בעלות גבוהה משמעותית מזאת שייחל לה בתחילתו.

קיימות בארץ סוכנויות המתמחות ביבוא אישי של רכבים וידעו להתאים לכם את הרכב המתאים לכם, לנצל עד תום הטבות מס אפשריות, ידאגו לבצע בדיקת קפדניות לרכב עוד בזמן שהותו בחו"ל, ידאגו לכל הניירת הרלוונטית לתהליך היבוא. הכל תוך ליווי מתמיד ואישי של רוכש הרכב. היתרונות בכך בעבור האזרח הן רבות ומומלץ להיעזר באחת מהן אם אינכם בקיאים בתהליך באופן אישי.
תמונה 3 " ג'יפ ב.מ.וו ביבוא אישי"

יבוא אישי של רכבי יוקרה

יבוא רכבי יוקרה של חברות כמו פורשה, ב.מ.וו ומכוניות ראנג' רובר של חברת לנד רובר הן רק חלק קטן מהמכוניות שניתן לייבא ארצה ביבוא אישי. חלקן אף נחשבות למכוניות היברידיות וזכאיות להטבות מס מהממסד. בשוק העולמי תוכלו למצוא כמובן זמינות גבוהה של כל מכונית אפשרית, כולל מכוניות מיוחדות עם תוספות מעניינות, שלא קיימות באופן רשמי בישראל וניתן לרכוש אותן ביבוא אישי בלבד. מהבחינה הזאת – כל המכוניות שעליהן חלמתן יכולות להיות מנת חלקכם בעזרת יבוא אישי של רכבי יוקרה.
מיסוי ירוק
טיפ קטן מאיתנו: אם אתם מעוניינים לשלב בין מכונית שהיא חסכונית, יוקרתית ומיוחדת, שבולטת בנוף הכללי והיא גם שקטה וטובה לאיכות הסביבה – לכו על מכוניות היברידיות ומכוניות חשמליות. שוק הרכב מפעפע היום עם התמורות הירוקות ההולכות וצוברות תאוצה. משנת 2009 הממסד הישראלי החליט להקל על המייבאים מכוניות ירוקות ביבוא אישי. ככל שדרגת הזיהום של הרכב נמוכה יותר, כך המייבא ישלם פחות מס. זוהי דרך מעולה לרכוש מכונית יוקרה במחיר משתלם.
לינקולן בייבוא אישי לישראל
לינקולן בייבוא אישי לישראלפירסט קלאס
התהליך בקליפת אגוז
כדי לייבא כמו שצריך - יש לחשוב טוב איזה רכב רוצים ואיזה רכב משתלם להביא, לאתר את הרכב בחו"ל, לבצע בדיקות מקיפות של מצבו וכמות הק"מ שלו, לדאוג למלא אחר כל התקנות ולהנפיק את כל המסמכים שיש להנפיק, לדאוג לבטח את הרכב בדרכו ארצה, לשחרר אותו מהמכס, לדאוג לעלייתו הרשמית, החוקית והתקפה אל הכביש – ורק אז ליהנות מהנסיעה בו. ממליצים בחום לבצע את כל התהליך בליוויה האישי של סוכנות מקצועית שמתמחה ביבוא אישי.

למידע נוסף והזמנת יבוא אישי מחו"ל, בקרו כעת: http://www.firstclasscars.co.il