רג'וב: "הפכתם את המשחק לפוליטי"

יו"ר ההתאחדות הערבית לכדורגל התייחס לתלונה שתוגש נגדו במוסדות פיפ"א אחרי שאיים. "לא היינו מתנגדים אם המשחק היה בחיפה"

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ג בסיון תשע"ח

רג'וב: "הפכתם את המשחק לפוליטי"-ערוץ 7
ג'יבריל רג'וב. יו"ר ההתאחדות הפלסטינית
צילום: רויטרס

"אם המשחק של נבחרות ארגנטינה וישראל היה מתקיים בחיפה, לא היינו מתנגדים אליו", כך אמר הבוקר (רביעי) ג'יבריל רג'וב, יו"ר ההתאחדות לכדורגל הערבית.

רג'וב, שדבריו ואיומיו כלפי הנבחרת הארגנטינאית אם תגיע בסופו של דבר לישראל, אמר כי מי שאשם בביטול המשחק זו לא אחרת מאשר ממשלת ישראל ומדינת ישראל: "הממשלה שלכם החליטה להפוך את המשחק לפוליטי. אין לנו שום דבר נגד משחקים של ישראל ועם ישראל, אלא להיפך. אני מתעסק בספורט והיום זה יום ניצחון לספורט", אמר רג'וב לוואלה! NEWS.

יתירה מכך, אמר רג'וב, בעבר ראש הביטחון המסכל ומי שזמן רב מנסה לפעול נגד הכדורגל הישראלי, "אם המשחק היה נשאר בחיפה, אנחנו כפלסטינים היינו מתנגדים לכל מי שהיה מנסה לסכלו".

רג'וב, שמנסה לרשת את מקומו של אבו-מאזן בהנהגת אש"ף אמר עוד כי "מהרגע שהשרה רגב קיבלה את ההחלטה להעביר את המשחק לירושלים עשינו מאמצים גדולים למנוע את קיומו. שלחנו מסרים ופנינו לכל גוף רלוונטי בנושא, והכל על פי מה שמוסכם בהחלטות האו"ם".

"כל עוד המשחק מתקיים בגבולות המוכרים של ישראל לפי האו"ם, אין לנו בעיה עם זה", אמר בסיום רג'וב.

מארגני המשחק דוחים בתוקף את הסיבה לביטולה של נבחרת ארגנטינה. לדבריהם, האיומים מצידו של רג'וב והאוהדים הפרו-ערבים כלפי שחקני הנבחרת הם אלו שגרמו לביטול המשחק. "אין קשר בין המעבר של המשחק מחיפה לירושלים לביטולו. אם השחקנים לא היו מקבלים את האיומים לחייהם ולחיי משפחתם, המשחק היה מתקיים כמתוכנן".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il