רכבת אלוקית

אנשי השמאל שמנסים לרוץ בניגוד לכיוון הנסיעה של הרכבת האלוקית, יתפכחו בתחנה הסופית. דעה

יעקב (כצל'ה) כץ , כ"ד בסיון תשע"ח | עודכן: 20:44

רכבת אלוקית               -ערוץ 7
כצל'ה
פלאש 90

יש מכוניות שמונעות במנועים של כמה אלפי כוחות סוס, יש מטוסים שמונעים במנועי סילון מתקדמים ויש רכבת שנושאת את עם ישראל, אשר מונעת על ידי מנוע אלוקי.

ההתקדמות בכל הקורה לעם ישראל היא כל כך מהירה שגם המתקראים חכמים, שרים, יועצים, עיתונאים ידועי שם וכל הנלווים אליהם, עומדים משתאים מההתקדמות המהירה של האומה הישראלית בארצה.

לפני שנים רבות עלו על רכבת זו העיתונאים אריה גולן ורזי ברקאי, ויחד איתם נשיא בית המשפט העליון אהרון ברק וחברותיו השופטות. נלוו אליהם ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק יחד עם חברי הכנסת איתן כבל וציפי לבני ועוד ח"כים רבים אחרים, סופרים, משוררים, אנשי עט מפורסמים, שחקנים, זמרים, אנשי רדיו וטלוויזיה, כאשר כולם מרוכזי מטרה באופן בלתי נשלט: להקים בארץ ישראל מדינה שתהיה מושתתת על יסודות חילוניים, מדינת כל אזרחיה, מנותקת ממסורת ישראל ומההיסטוריה הארוכה שלה. מדינה מערבית קלאסית, ליברלית כדוגמת מדינות אירופה המערביות גרמניה, צרפת, אנגליה, איטליה וכו'.

מלחמת ששת הימים לפני כ-51 שנים גרמה לשינוי מגמה בעם ישראל מבחינה לאומית, דתית והתיישבותית, ומאז ריכזו כל הנזכרים לעיל, הם וחבריהם, את כל מרצם במגמה לפגוע בשינוי שחל בעם ישראל ובהתיישבות בחלקי ארץ ישראל ששוחררו. עיקר מגמתם למסור, לתת, להיפטר משטחי יהודה ושומרון, ואולי אפילו ממזרחה של ירושלים, שטחים ששוחררו במלחמת ששת הימים, ולמוסרם לידי הערבים.

הרכבת שמונעת על ידי כוח עליון ונושאת בחיקה את עם ישראל טסה מהר מאוד, וכל הנזכרים לעיל רצים בתוך הרכבת הפוך מכיוון הנסיעה. הם רצים בתוך הקרונות, רצים ורצים, אבל מה לעשות, הרכבת נושאת גם אותם יחד עם כל אחיהם בית ישראל. ואז כאשר מגיעים לתחנה המרכזית, הם מגלים לפתע אומה אחרת מזו שחשבו ותכננו.

דמוגרפית האומה היהודית מנצחת עם קרוב לשבעה מיליון יהודים. יחסינו עם ארצות הברית של אמריקה טובים מאי פעם, השגרירות האמריקאית נמצאת בירושלים ולא בתל אביב. הכלכלה הישראלית מצליחה ומצב התעסוקה בארץ כמעט ללא אבטלה. כמויות אדירות של גז התגלו לחופי ישראל והפכו את מדינת ישראל ליצואנית גז למדינות רבות.

האם היהודייה יולדת יותר מהאם הערבייה. מצב ערביי ארץ ישראל טוב יותר ממצבו של כל העם הערבי הסובב אותנו.

צה"ל הוא הצבא המעולה, היעיל והמוסרי מבין צבאות העולם, לפעמים מוסרי באופן מוגזם.

ביהודה ושומרון מתגוררים היום בלי עין הרע 441,167 יהודים. ב‑22 השכונות היהודיות שהוקמו במזרחה של ירושלים מתגוררים כ‑325 אלף יהודים, ברמת הגולן כ‑25 אלף יהודים. בסך הכול כ‑800 אלף יהודים חיים היום מעבר לקו הירוק ז"ל.

עליית היהודים מארצות הגולה נמשכת "ואווירא דארץ ישראל מחכים", כך שגם הרחוקים שבין החילונים והקיצוניים שבין החרדים בעל כורחם הופכים להיות חלק מהמגמה המרכזית של האומה הישראלית.

לצערנו יש להניח שרוב הנזכרים לעיל וחבריהם ימשיכו לרוץ ולרוץ בניגוד למגמת נסיעתה של הרכבת האלוקית, אבל בעל כורחם ימשיכו להתקדם על גבי הרכבת השועטת קדימה. יש ביניהם שהתפכחו, הנותרים ישכילו בע"ה לכשתיפתח דלת הרכבת בתחנה הבאה.

הכותב הוא יו"ר מועצת המנהלים של קבוצת ערוץ 7 ויו"ר האיחוד הלאומי לשעבר