כוכב חולון לא יטול חלק בחצי הגמר

אחרי שהיכה את חברו לקבוצה ושוחרר, ביקשה הפועל חולון לרשום את גלן רייס בחזרה. איגוד הכדורסל הודיע כי יצטרך קודם לרצות את עונשו

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ז בסיון תשע"ח

רייס ג'וניור. ישחק רק בגמר
רייס ג'וניור. ישחק רק בגמר
צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

יממה וחצי לפני משחק חצי גמר הפיינל-פור השני, בין האלופה הפועל ירושלים למחזיקת גביע המדינה הפועל חולון, קיבלו החולונים את הבשורה כי לא יוכלו לרשום את כוכבם הסורר, גלן רייס ג'וניור.

כזכור, ג'וניור שהביא את גביע המדינה לחולוניה העונה כשניצח לבדו כמעט את מכבי ת"א במשחק הגמר, שוחרר כבר מהקבוצה לפני כחודשיים לאחר שהיכה את חברו לקבוצה גיא פניני בחדר ההלבשה. ראשי חולון אז הצהירו כי גם אם מדובר בכוכבם הגדול ביותר, אין הם מסכימים שהתנהגות כזו תקבל לגיטימציה וזכו בכך בהערכה רבה מקהל אוהדי הכדורסל בארץ.

עברו חודשיים, והפועל חולון הגיעה למאני-טיים של העונה. למרות שהביאה לו מחליף בדמותו של המילטון, ההרגשה שהם יכולים לזכות באליפות שניה בתולדות המועדון ודאבל היסטורי ראשון, גרמה לחולונים לחזור בהם ולהנחית בחזרה את כוכבם הסורר.

לרוע מזלם של הסגולים, רייס ג'וניור הועמד לדין שלא בנוכחותו בבית הדין של איגוד הכדורסל לאחר התקרית האלימה, וזו פסקה עונש של שני משחקים ללא משחק באם ישוב לישראל. חולון עוד ניסתה לטעון כי רייס כבר היה בדרכו חזרה לישראל במשחק הרביעי בסדרת רבע הגמר מול אילת ועל כן יוכל ליטול חלק במשחק חצי הגמר שיתקיים מחר בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב, כשבמשחק החמישי בסדרה כבר נכח באולם.

לצערם של הסגולים מחולון, היום (ראשון) פסק בית הדין של איגוד הכדורסל כי רייס ג'וניור לא יוכל ליטול חלק במשחק חצי הגמר, ורק אם קבוצתו תעפיל לגמר הפיינל-פור שיתקיים ביום חמישי השבוע, אז יוכל לשחק. האם האלופה תצליח להעפיל לגמר במטרה לשמור על צלחת האליפות או שמחזיקת הגביע תתקרב מרחק 40 דקות מדאבל היסטורי?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il