בנייה איכותית
בנייה איכותיתצילום: יח"צ

חברה משפחתית וחמה המנהלת את הפרויקטים שלה במקצועיות לא מתפשרת - ממש כמו ניהול בית. שמים לב לכל הפרטים מהקטנים ועד הגדולים. מזמינים אתכם לבוא ולהיות חלק מהמשפחה הגדלה והצומחת שלנו.

חיים יעקבי - יעקבי יוניברסל

לחברה שלנו שלל פרויקטים במגוון מקומות בארץ. אם אתם מחפשים דירה לקניה במקום נחשק נשמח לייעץ ולעזור. תפנו אלינו ותקבלו שירות מסור מרגע הפניה הראשוני ועד אחרי האיכלוס של הדירה. אצלנו הקבלן חיים יעקבי הוא גם היזם והמבצע בפועל כך שתמיד תוכלו לקבל מענה מאותו אדם ולא תאלצו לרדוף אחרי קבלנים למיניהם.

חיים יעקבי איכות חיים ללא פשרות

ריקי וחיים יעקבי, מקימי החברה יעקבי יוניברסל, שמים לפניהם בראש ובראשונה את האיכות של הבניה, הבטיחות וסביבת המגורים. כל אדם שרוכש דירה בבניין השייך לפרויקט של יעקבי יוניברסל זוכה לליווי מקצועי ורציף לאורך כל זמן שיצטרך. איכות בשירות ואיכות המוצר חשובים לנו מאוד ועל כן אתם המרוויחים העיקריים. אצלנו לא ישכחו אתכם רגע אחרי שתקבלו את המפתח ליד. להפך – אנו שומרים על קשר רציף עם כל לקוח ולקוח וזמינים ופנויים לכל בעיה שצצה. אצלנו הלקוח ממוקם בראש וכל לקוח מרוצה שלנו מעלה לנו חיוך על הפנים.

היתרונות שלנו

היתרונות העיקריים שלנו:

  • יזם הפרויקט הוא גם הקבלן המבצע של הפרויקט בפועל
  • עומדים בכל התקנים לבניה של מכון התקנים הישראלי
  • שירות לדייר גם לאחר איכלוס הדירה
  • מענה זמין ורציף לשלל לקוחותינו בכל זמן שתצטרכו
  • חושבים על העתיד - כל בנין מתוכנן על מנת שיתאים למגורים גם לעוד שנים רבות

בואו ותצטרפו עוד היום לקהל לקוחותינו הנאמן ותקבלו חווית שירות שלא הכרתם כמותה.

ותק וניסיון ארוך שנים בתחום

החברה שלנו היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום הבנייה. הותק הזה מקנה לנו ניסיון רב ומקצועיות. ראינו הרבה דברים במהלך השנים וזה עזר לנו לגבש את הדרך המיוחדת בה אנו הולכים. ריקי וחיים יעקבי הם לא רק שם של חברה, הם אנשים אמיתיים שחיים ונושמים את פרויקט חייהם אותו הקימו ובנו בעשר אצבעות. לא תמצאו עוד חברות כאלה - הבעלים של החברה הם גם המקימים של החברה, היזם והקבלן בפועל – הכל תחת קורת גג אחת. הניסיון הראה לנו שאין דרך אחרת וזו הדרך הנכונה עבורנו ועבור הלקוחות הנאמנים שלנו.

דירות מרווחות בבניינים מותאמים

אנו דוגלים בלהתקדם ואף פעם לא להישאר מאחור לכן כל הדירות שלנו הן מרווחות ובנויות בצורה חכמה מה שמאפשר לדייר נוחות מקסימלית ואפשרות לעצב את הדירה באופן שונה כל פעם שמתחשק לו. הבניינים שלנו גם הם נבנים בצורה חכמה ועם הרבה מחשבה על כל פרט ופרט כדי שגם שנים קדימה הם יהיו רלוונטיים. אצלנו ביעקבי יוניברסל חושבים על העתיד.

יעקבי יוניברסל - ייזום והשקעות בע”מ הוקמה בשנת 1994 על ידי חיים וריקי יעקבי ומתמחה בבנייה למגורים. הזוג יעקבי נשוי מעל 30 שנה ולהם 4 ילדים. לאחרונה החל בנם הבכור ברק, את דרכו והשתלבותו בעסק המשפחתי. החברה מחזיקה ברישיון קבלן רשום בסיווג ג’ 5 וידועה כחברה שעובדת במהירות, יעילות ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. כל הפרויקטים של החברה עומדים בכל תקני האיכות הישראליים. הגישה של בעלי החברה לכל פרויקט אותו היא בונה היא מעורבות אישית, מהפרט הראשון ועד האחרון ומהווה את מקור הצלחתה.

יעקבי יוניברסל בונים איכות חיים!