מילואימניק? זאת האלטרנטיבה ל"בהצדעה"

הקיץ הגיע. סוף כל סוף יש לכם זמן איכות עם הילדים הנמצאים כעת בחופשה.

, כ"ט בסיון תשע"ח

מילואימניק? זאת האלטרנטיבה ל"בהצדעה"-ערוץ 7
מילואימניקים
צילום: יח"צ

אתם יוצאים מוקדם מהעבודה כי אין הרבה עומס וחברי הילדות שלכם קוראים לכם להצטרף אליהם לים ולמשחק כדורגל. דווקא אז אתם מקבלים צו זימון למילואים למשך חודש שלם. כאזרחי ישראל לכל דבר ועניין אינכם שואלים שאלות. אתם מכינים את התיק, עולים על המדים ויוצאים אל הבסיס. לא תמיד קל לעזוב את חיי השגרה, אך מילואימניקים אמתיים עושים זאת בגאווה, בידיעה שהם יוצאים לשרת המדינה. על כן, הם זכאים למגוון רחב של הטבות שרק הולכות ומשתכללות עם השנים.

אז מה יש לנו ב"בהצדעה"?

מועדון "בהצדעה" הוקם על ידי האגודה לחיילים המשוחררים ומשרד הביטחון במטרה להעניק למשרתי המילואים שורה ארוכה של הטבות. חברי המועדון יכולים לקבל הטבות בתחומים שונים כמו קמפינג ומחנאות, צרכנות, הופעות וכדומה. עם זאת, בשנים האחרונות הוגבלה הכניסה לאתר רק עבור מי שרוכש את כרטיס האשראי של המועדון. וכך, חיילים אשר אינם מעוניינים לחתום על כרטיס אשראי נוסף או אינם יכולים לעשות זאת מסיבות כלכליות, אינם מקבלים את ההטבות המגיעות להם. בדרך זו נוצר מצב בעייתי שבו החיילים נאלצים לשלם בעבור ההטבות שלהם.

IDF4U – מועדון ההטבות שמתקן את המצב

מועדון ההטבות למילואימניקים IDF4U הוקם במטרה להעניק לחיילים המשרתים במילואים את ההטבות המגיעות להם בחינם וללא התחייבות. אתר המועדון, אשר הוקם על ידי מילואימניק, אומר תודה לכל משרתי המילואים אשר עוזבים הכול במטרה להגן על המדינה ואזרחיה. כמו כן, ההטבות מגיעות לא רק למילואימניקים, אלא גם לבני המשפחות של המתנדבים ולמשוחררים בכבוד. אלה רק כמה מבין מגוון ההטבות המגיעות לכל מי שמצטרף לחברי המועדון:

  • חדר בריחה – אטרקציה זו היא מבין הנפוצות ביותר בארץ. אין כמו לצאת לחדר בריחה עם חברים מהמילואים ולפתור שורה ארוכה של חידות בתוך שעה אחת בלבד, וזאת בידיעה שיש לכם 10% הנחה על האטרקציה.
  • ייעוץ משכנתאות – המשפחה גדלה ומתרחבת ואתם מעוניינים בנכס משלכם? כאנשי מילואים אתם יכולים לקבל כ-2,000 על ייעוץ ראשוני.
  • כלי נגינה – בזמן שאינכם עובדים, מבלים עם המשפחה או משרתים במילואים, אתם אוהבים לקחת את הגיטרה לחוף הים ולבלות זמן איכות עם עצמכם. אז אם הגיטרה הישנה שלכם כבר לא בדיוק מנגנת, תוכלו לקבל 20% הנחה בחנות כלי נגינה ולרכוש לכם גיטרה חדשה.
  • בריאות – אם אתם מאמינים גדולים בכוחות הריפוי של הרפואה הסינית, כאנשי מילואים תוכלו לקבל הנחה במכון בריאות מקצועי.

מה צריך לעשות כדי להצטרף

כדי להיות חברים ב-IDF4U עליכם להיכנס אל הצטרפות למועדון דרך האתר ולמלא פרטים. יש לציין את כתובת המייל, לצרף צילום של תעודת המילואים, לבחור סיסמה ולאשר את ההרשמה. אל דאגה, לא ייעשה אף שימוש בתעודה שלכם מלבד אימות הפרטים. ברגע שתצטרפו אל המועדון תוכלו לצפות בכל ההטבות, לדרג את ההטבות ולקבל סיכום למייל שלכם בכל שבוע. וזה עוד לא הכול. אם אתם מצטרפים ל-IDF4U בחודשי הקיץ, תיכנסו באופן אוטומטי להגרלה לארוחת בוקר זוגית.

הראו לכולם שאתם מילואימניקים

להיות מילואימניק זה לא תירוץ להימנע מעבודות הבית או מהישיבות הממושכות עם הבוס, אלא גאווה אמתית. כי מעבר להלצות ששומעים על אנשי המילואים, הם אלה שמאפשרים לכל האזרחים לישון בשקט בלילות. כמצטרפים חדשים למועדון אתם זכאים לקבל מדבקת "גאה להיות מילואימניק" בחינם. מדבקה איכותית זו מתאימה לשמשת הרכב שלכם או לחלון הבית. תוכלו לאסוף אותה בעצמכם או להזמין משלוח הביתה.