הגיע הזמן שהנתניהוז יצאו מהכיס שלנו

ח"כ מיקי רוזנטל זועם על החלטת הכנסת לאשר בקריאה טרומית הצעת חוק לפיה יינתן לראש הממשלה פטור ממס על תשלומים במסגרת תפקידו.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ל' בסיון תשע"ח

הגיע הזמן שהנתניהוז יצאו מהכיס שלנו-ערוץ 7
מיקי רוזנטל
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ח"כ מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) מגיב לאישור בקריאה טרומית של החוק לפיו יינתן לראש הממשלה בנימין נתניהו פטור ממס על תשלומים, שירותים וטובות הנאה ממשרד האוצר במסגרת תפקידו.

"לא אוהב להיכנס לכיס של נתניהו אבל חלאס. הגיע הזמן ש'הנתניהוז' יצאו מהכיס שלנו. המשפחה הזו מתעקשת להמשיך ולהשית על הקופה הציבורית את הוצאותיה הפרטיות. המוטו הוא כזה – אם אין טייקון שישלם – הציבור ישלם", אמר רוזנטל.

הוא הוסיף כי "כל שכיר אחר במשק משלם מס על רכב ליסינג שהוא מקבל ממקום עבודתו כמו גם על הטבות אחרות המגולמות בשכרו. על-פי ההצעה המושחתת של ח"כ זוהר - ראש הממשלה יוצב מעל החוק וייהנה ממבצע אחד פלוס אחד: לא רק שאנחנו נמשיך לממן את כל ההוצאות של המשפחה כולל הריהוט בוילה בקיסריה והמים בבריכה הפרטית, מעכשיו נשלם גם את המס על טובות ההנאה שאנחנו נדרשים להעניק לו".

"לא מרקל בגרמניה, לא תרזה מיי בבריטניה ואפילו לא טרמפ בארה"ב מעזים להשתמש בכסף ציבורי להנאות אישיות. אבל משפחת נתניהו, הם אשכרה חושבים שהם משפחת אצולה ומסרבים להוציא את הארנק", דברי ח"כ רוזנטל.

נזכיר כי המליאה אישרה את ההצעה לפיה יינתן פטור ממס לתשלומים, שירותים, וטובות הנאה המשתלמים או ניתנים לנשיא המדינה מאוצר המדינה, גם ביחס לתשלומים הניתנים לראש הממשלה בקשר למילוי תפקידו.