720 אלף ביצים, בכל שבוע

במכרז לאספקת ביצים לצה"ל זכו האחים איתן ולירן דוידי מהמושב מרגליות הסמוך לגבול לבנון. הם יספקו 720 אלף ביצים בשבוע לבסיסי צה"ל.

קובי פינקלר - ערוץ 7 , ז' בתמוז תשע"ח

720 אלף ביצים, בכל שבוע-ערוץ 7
לירן דוידי
צילום: דוברות משרד הביטחון

מנהל הרכש במשרד הביטחון הודיע (רביעי) כי במכרז אספקת ביצים לצה"ל זכו האחים איתן ולירן דוידי מהמושב מרגליות, הסמוך לגבול לבנון.

האחים דוידי זכו בפעם הראשונה במכרז ויספקו לחיילי צה"ל ומפקדיו בבסיסים ובמוצבים, בחילות היבשה, האוויר והים כ-720 אלף ביצים בשבוע, כ-144 אלף ביצים ביום.

האחים דוידי מנהלים עסק שלם של יצור ושיווק ביצים מארבעה לולים בלבד, ארבעתם ממוקמים במושב מרגליות הסמוך לגבול לבנון. "נולדנו במציאות ביטחונית לא פשוטה בגבול הצפון, היו אלה ימים שהצפון ידע קשיים בעתות מלחמה וכוננות- אנו בעצם 'ילדי המקלטים של אז'. מכרז זה הוא ציון דרך משמעותי עבורנו ועל כן אנו מודים למשרד הביטחון על ההזדמנות לעבוד מולו בשיווק הביצים לצה"ל", אמרו.

''מדובר בהתקדמות חשובה בנכונות של משרד הביטחון לתת עדיפות בשיווק למוצרים מהצפון, ואנו מברכים על מהלך זה וערוכים לבצע את המשימה בצורה מושלמת, ולספק לחיילי צה"ל ביצים איכותיות וטריות ישר מהלולים שלנו בצפון", הוסיפו האחיו.

ראש מנה"ר, אל"מ (מיל') אבי דדון, אמר כי "משרד הביטחון גאה להעמיק את פעילויות הרכש מאזורי העדיפות הלאומית והיישובים בגבולות הארץ, כחלק ממדיניות משרד הביטחון לטיפול בפריפריה ובעסקים הקטנים".