מני נפתלי נטש את האולפן

בריאיון הדף נפתלי את טענות פרקליטיה של נתניהו כי הוא "הטריד מינית". בהמשך שר התקשורת כינה אותו עבריין, והוא החליט לקום וללכת

תגיות: מני נפתלי
ערוץ 7 , י' בתמוז תשע"ח

מני נפתלי
מני נפתלי
צילום: פלאש 90

אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, התייחס הערב (מוצאי שבת) לכתב האישום נגד שרה נתניהו ואמר כי הוא קורא לנתניהו "שתפסיק לפגוע בעובדים ולקחת מה שלא מגיע לה".

בריאיון בתכנית "פגוש את העיתונות" הוסיף נפתלי כי הוא הדף לאורך התקופה האחרונה את כל הטענות נגדו שהושמעו מצד המעון הרשמי, בהן שהוא הטריד מינית וגנב אוכל.

עם סיום דבריו כינה אותו שר התקשורת איוב קרא, שנכח באולפן, "עד מדינה עבריין" - דבר שהוביל לצעקות רמות, ולהחלטתו של נפתלי לנטוש את האולפן בזעם.

פרקליטה של שרה נתניהו, עו''ד יוסי כהן, מסר בתגובה, "אין להאמין למילה שיוצאת מפיו של עד המדינה השקרן והאלים מני נפתלי, שאחרי שכשל בכל מסגרת שהיה בה מנסה להשתקם ולבנות לעצמו קריירה חדשה על חשבון שרה נתניהו וראש הממשלה.

עד המדינה נפתלי, שאחת מעובדות הבית טענה שהטריד אותה מינית ושיבש הליכי משפט, נתפס בשקרים רבים על דוכן העדים, והודה בעברות של זיוף חשבוניות ודוחות נוכחות, במתן עדות שקר לבית משפט, שם נתן שלוש עדויות שונות על נסיבות התפטרותו ממעון ראש הממשלה, בזיוף פרטי השכלה בטופס קבלה לעבודה, ואף באלימות קשה ביותר נגד חברו לעבודה שבעקבותיה פוטר מיחידת האבטחה של משרד ראש הממשלה, מידע אותו הסתיר מגברת שרה נתניהו וממשרד ראש הממשלה כאשר ביקש להתקבל להיות אב בית".

עוד מסר כהן כי "עד המדינה נפתלי אף הודה בבית המשפט בהרצליה שהוא זה שהזמין את כל החמגשיות והאוכל ואף אכל מהן יחד עם עובדיו, חרף מחאתה של הגב' נתניהו. דברים אלה נתמכים בעדויות רבות, שתחת אב הבית מני נפתלי כל עובדי הבית ואורחים אכלו בלי הגבלה מהמזון שקנה לכאורה למשפחת נתניהו".