לקחתי כדור נגד בחילה. ג'ודי ניר מוזס שלום
לקחתי כדור נגד בחילה. ג'ודי ניר מוזס שלוםצילום: הדס פרוש, פלאש 90

ג'ודי ניר מוזס שלום, טענה בראיון שפורסם ביום שישי האחרון בעיתון "ידיעות אחרונות", כי אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, צעקה עליה בטענה שהיא מאוהבת בבעלה.

בתגובה טען הבוקר (ראשון) יועץ הניו-מדיה של ראש הממשלה, יונתן אוריך, בציוץ בטוויטר, כי העיתון לא פרסם במלואה את תגובת המשפחה, אשר כללה לטענתו ציטוטים המוכיחים כי שלום שיקרה בריאיון.

"רואה שידיעות אחרונות צנזרו את תגובת משפחת נתניהו לראיון עם ג'ודי מוזס. תכף תבינו למה. רטווטו בכל הכח", כתב אוריך, שהוסיף את תגובת משפחת נתניהו: "הכל שקרים ואף מילה אינה נכונה אבל די במבול תמלילי המסרונים ששלחה ג'ודי ניר מוזס לגברת נתניהו לאורך תקופה ארוכה, כדי להמחיש את השקרים והצביעות".

בהמשך ציטט אוריך מתוך מסרונים שלטענתו שלחה שלום לשרה נתניהו בעבר, "כל העיתונאים כאן הם בשוק ממני. הסברתי להם שרק את רצח ארלוזורוב לא הפילו עליך". "הייתי בשבת בבוקר בראיונות בנס ציונה והמנחה שאל אותי עליך. מאוד פרגנתי לך. אמרתי שאת קורבן לשונאי ביבי ועוד מלא דברים טובים". "מקבלת תגובות מכל חברי בעולם שביבי עשה 'אפגרייד' ענק לישראל ושאשתו נראית יפייפיה... כיף". "מציעה לך לקחת נשימה ממש עמוקה כי העופות הטורפים איבדו את השפיות ואת הקורבן הכי קל". "מחר בערב אני ב'מטה' (תכנית הטלוויזיה) אמשיך לנסות להחדיר שכל והיגיון לצופים".

שלום לא נותרה חייבת ובתגובה למתקפת הציוצים של אוריך צייצה אף היא, "מה שברור שכל מי שחפץ חיים בממשלה, כל אדם שרצה לשמר/לקדם/ לדאוג למעמדו בממשלת ישראל נאלץ ללקק לשרה. כולל אני מאחורי הגב של סטיב, שלדעתי היה השר היחיד שלא הסכים להסתמס איתה או עם יאיר וללקק להם. למרות שרבים אמרו לו שזו הדרך היחידה להתקדם. בלי שידע לקחתי כדור נגד בחילה ועשיתי את זה".

לאחר שהתגובה עוררה שרשרת ארוכה של תגובות ציצה שלום עוד, "חברים אני לא מתראיינת. אמרתי את האמת וזה כל מה שיש לי להגיד בעניין".